Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek; evlat sahibi olmaya, hayırlı işlere yorulur. Rüya sahibi eğer evliyse, yakın zamanda evlat sahibi olacağına delalet eder. Şayet rüya sahibi evli değilse, evleneceği hayırlı kısmetiyle tanışacağına ve mutlu bir ilişki yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kedi görmek bazı tabircilere göreyse yakın çevreden görülecek zarar ve kötülüklere işaret eder. Rüya sahibinin dostu olarak gördüğü yakınlardan darbe yiyeceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada Kedinin Üstüne Atladığını Görmek

Rüyada kedinin üstüne atladığını görmek, rüyayı gören kimsenin çevresindeki dost bildiği düşmanların kendilerini açık edeceğine ve ona zarar vermeye çalışacaklarına yorulur. Rüya sahibinin dost bildiklerinden göreceği kötülüklerden ötürü psikolojik olarak yıpranacağına ve işlerinin bozulacağına delalet eder. Genellikle pek hayırlı ve olumlu şeylere yorulmaz.

Rüyada Kediden Korktuğunu Görmek

Rüyada kediden korktuğunu görmek; gerçek anlamındakinin tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin etrafındaki düşmanlarıyla mücadele edeceğine ve bu mücadeleden galip çıkacağına yorulur. Kötü niyetli insanları etrafından uzak tutacağına, sadık dostlarıyla bir ömür boyu huzur içinde yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Kedi Kovaladığını Görmek

Rüyada kedi kovalamak; kişinin hayırlı işler peşinde olduğuna, yapacağı işlerde başarılı olacağına delalet eder. Girişeceği işlerin olumlu sonuçlanacağına, şahsi gelirini arttırarak daha da refaha ereceğine yorulur. Aynı zamanda Allah katında hayırlı, iyiliksever ve yardımsever kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Sattığını Görmek

Rüyada kedi sattığını görmek; rüyayı gören kimsenin büyük bir borç batağına gireceğine, bu borç batağından çıkabilmek için şahsi eşyalarını satılığa çıkaracağına delalet eder. Maddi imkansızlıklardan ötürü aile içinde büyük gerginliklerin, dargınlıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek, rüya sahibini ve ailesini tanıyan dost görünümlü düşmana işaret eder. Bu kimse içten pazarlıklı oyunlar ile aileyi birbirine düşürmeye çalışacak ancak başarılı olamayacak anlamına gelir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek pek hayırlı gelişmelere işaret etmez. Kişinin işlerinin yolunda giderken birden bire onu sürekli takipte olan düşmanları tarafından işlerinin ters gitmeye başlayacağına yorulur. Rüya sahibi sektöründe iyi konumda iken birden bire düşmanının aynı sektörde iş yapması sebebiyle, büyük bir hezimete uğrayacak demektir. Ayrıca hane içinde sağlık sorunlarına, borç, huzursuzluk ve mutsuzluk problemlerine sebep olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz