Rüyada Kepçe Görmek

Rüyada Kepçe Görmek

Hayatında olacak olumlu şeylere ve kişinin karakterine delalet eder. Çalışkan ve hırslı bir kişi olduğunu ifade eden bu rüyaya göre kişi bir işi bitirse diğerine başlayan ve evine daima ekmek götüren sorumluluk sahibi olduğunu ifade eder. Kişi daimi bir çalışma azmine sahip ve emeklerinin karşılığını da zaten alan bir kişidir. Huzurlu ve başarılı, rahat, güvenilir bir hayat inşa ediyor olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kepçe Kullanmak

Eline geçen parayı alnının teri ile ve bileğinin hakkı ile kazandığını ifade eden bu rüyada kişi evini ve ailesini asla aç bırakmaz ve devamlı çalışkan birisi olmuş, hırsı ve azmi ile de devamlı helal yemiştir.

Rüyada Kepçe Kaşık Görmek

İşlerinin kolaylaşacağına ve en sonunda rahatça çalışarak para kazanacağına, eskisi kadar yorulmayacağına delalet eder. Kimi zaman da evin hanımını ifade eden bu rüyada olgun ve çalışkan bir kadının varlığı ifade ediliyordur.

Rüyada Kepçe Kullanmak Görmek

Zorluklara düşmeden rahata ermeyen birisi olduğuna ve özellikle de alnının akı ile ve sefa sürmeden önce cefa çekmeyi tercih eden, bu şekilde para kazanan birisi olduğuna delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz