Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Rüyada kuş pisliği görmek, şans, kısmet, bolluk, mutluluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin her istediğinin olacağına işaret eder. Uğur anlamına da gelmektedir. Geleceğin hayırlı ve güzel olacağına işaret eder. Rüya sahibinin tüm maddi sıkıntılarının biteceği anlamına da gelmektedir. Maddi yönden bolluk ve berekete yorulur. Kısacası rüyada kuş pisliği görmek her yönden çok güzeldir.

Rüyada kuş boku görmek

Rüya sahibi için hayırlı olayların olacağına işarettir. Rüya sahibinin refah içinde yaşayacağına, maddi yönden rahatlayacağına, huzurlu bir geleceği olacağına yorulur. Ayrıca iş hayatında da çok güzel olumlu gelişmeler olur. Maddi kazancı artar. İşte terfi eder. Terfi ettiğinde kazancıyla beraber saygınlığı da artar.

Rüyada kuş pisliğini temizlemek

Rüya sahibi rüyasında kuş pisliği temizlediğini görüyorsa bu da çok hayırlıdır. Kişinin dilediği ne varsa gerçekleşecek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin gelecekle ilgili planladığı ne varsa hepsi olur. Beklediği bir haber varsa haberi alır. Ayrıca yolunu gözlediği biri varsa o kişiye kavuşur. Rüya sahibinin maddi geliri artar, küs olduğu kişiler varsa onlarla barışır.

Rüyada kafaya kuş konması

Bu rüya maddi olarak rahatlanacağına ve zengin olunacağına işarettir. Rüya sahibinin maddi sıkıntıları gider. Kendi işini yapıyorsa işlerini büyütür ve zengin olur. Ayrıca rüya sahibine çok büyük derece miraslar kalır. Rüya sahibinin şansı da döner ve piyango oynarsa para çıkar. Çıkan para sayesinde bolluğa ve rahatlığa erer.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz