Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada 17 Görmek

Rüyada 17 Görmek

Rüyada 17 Görmek

Rüyada sayı ya da rakam yorumlaması dikkatli yapılmalı ve iyice düşünülerek rüyada var olan başka ipuçları aranmalıdır. Eğer bir olay yaşandı ise ya da tanıdık bir kimsenin yüzü görüldü ise rüyanın yorumlanmasında bunlar da dikkate alınmalıdır. Var olan bir renk, cisim ya da bir yer var ise bu da rüya yorumuna eklenmeli. Fakat gün içinde yaşanan bir olay, gün içinde görülen bir cisim görüldü ise bunun rüya yorumuna eklenmesine gerek yoktur. Çünkü bu sadece bilinçaltında kendisini gösteren bir an olduğu için yorumlanması gereksizdir.

Rüyada 17 görmek genellikle uğursuzluğa delalettir. Kişinin hayatında bir süredir yolunda giden şeylerin rayından çıkacağına ve hayat düzeninin bozulacağına delalet eder. Çözülmeyecek sorunlar olmasa da yine de kişinin keyfini kaçıracak ve huzurunu bozacak olan bazı sorunlar yaşanacağına işaret eder. Hane içinde eşi ile yaşanacak olan bir tatsızlığa, kavgaya haber vereceği gibi aynı zamanda kişinin iş hayatında da kayıplar yaşayacağına haber verir. Kendisine rakip olarak çıkacak olan bir kimse ile iş konusunda çok büyük savaşlar verileceğine ve ardından da rüya sahibinin küçük yenilgiler yaşayacağına yorulur. Küçük tatsızlıklarla ve hayal kırıklıkları ile daha da güçlenecek ve kendisine olan öz güvenini arttırarak günden güne umudunu arttıracaktır.

Hayatında yaşanacak ufak tefek ve can sıkıcı sorunlardan ders çıkarmaya ve bir daha aynı hataları tekrarlamadan başarılı ve mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz