Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada 9 Sayısını Görmek

Rüyada 9 Sayısını Görmek

Rüyada 9 Sayısını Görmek

Rüyada 9 sayısını görmek; rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı tüm dert, sıkıntı, endişe ve kederleri bir kenara bırakıp önüne bakacağına ve aydınlık yarınlara kısa süre içerisinde ulaşılacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek büyük projelere imza atacağına ve bu büyük projeler ile beraber kötü olan maddi durumunu düzelteceğine delalet eder.

Kişinin iş hayatında bulunduğu konumla ilgili terfi alıp iş yerinde sözü geçen bir insan olacağına yorulur. Rüya sahibinin düzelen maddi durumu ile birlikte aile içi huzurunun artacağına ve yakın çevresindeki eş, dost, akrabasıyla mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada 9 sayısını görmek genel olarak kişinin şansının ve kısmetinin açık olmasına, mal ve mülk içinde yaşanacak olan yeni bir hayata, sağlıklı ve huzur içerisinde olmaya işaret eder.

Rüyada 9 Sayısı Yazdığını Görmek

Rüyada 9 sayısı yazdığını görmek; rüyayı gören kişinin bundan sonraki yaşamında bolca evrak işleriyle uğraşacağına, memuriyette bir yer edinmeye ve maddi durumu yüzünden bütçe planı yaptığına işaret eder. Rüya sahibinin uğraştığı bir iş ile ilgili olarak özel hayatından bir takım zevk ve ihtiyaçları kısarak bütçe biriktirmesine yorulur. Rüya sahibinin uğraştığı işi büyük fedakarlıklar yaparak gerçekleştireceğine ve bu iş ile birlikte çektiği bütün zorlukların yerini huzurun ve rahatlığın alacağına delalet eder.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek, rüyayı gören kişinin aydınlık yarınlara ulaşmak adına bir takım işler ile uğraşacağına işaret eder. Rüya sahibinin uğraştığı bu işte kısa sürede başarıya ulaşması ve kötü olan maddi durumunu düzeltip yeni bir başlangıç yapacağına yorulur. Kişinin şansının açık olmasıyla önüne çıkan fırsatları değerlendirip gerek iş gerekse sosyal hayatındaki insanlarla iletişimini kuvvetlendireceğine ve onlarla beraber mutlu olup iyi geçinmeye delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada sayı görmek, rüyayı gören kişinin olumlu ve güzel giden hayatının yaşayacağı bazı aksilikler ile beraber tersine dönmesine, şansının azalıp kısmetinin kapanacağına ve genel olarak kötüye doğru giden bir geleceğe işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz