Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Abiye Giymek Görmek

Rüyada Abiye Giymek Görmek

Rüyada Abiye Giymek Görmek

Rüyada abiye giydiğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir süredir yalnızlık çektiğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde önüne çıkacak bir kişi ile iyi anlaşıp güzel zamanlar geçireceğine ve zamanı geldiğinde o kişi ile evlilik yolunda adım atacağına delalet eder. Kişinin aldığı karar neticesinde eski yaşamındaki bütün dert, keder ve endişelerini bir kenara atacağına yorulur.

Rüya sahibinin evleneceği kişi ile uzun bir ömür geçireceğini ve bu evlilikten doğan çocuklarıyla oldukça gurur duyacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin uzun süredir hayalini kurduğu mutlu ve huzurlu yarınlara yakın gelecekte ulaşacağı rivayet edilir.

Bir başka rivayete göre de rüyada abiye giydiğini görmek evlilik yolunda atacağı adımlardan dolayı kişinin çok üzülüp pişman olacağına ve uzun bir süre bu pişmanlık ile yaşayacağına tabiri yerindeyse kafasını taşlara vuracağına işaret eder.

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada abiye görmek; rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri tanıdığı bir kişi ile evleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu evlilik ile çok mutlu olup bu mutluluğu çevresindeki insanlara da yansıtacağına yorulur. Kişinin uzun süredir hayalini kurduğu bebeğine kavuşacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada abiye görmek, rüyayı gören kişinin fiziksel ve ruhsal anlamda sağlıklı bir birey olacağına, iş ve sosyal hayatında hayal ettiği çoğu şeyin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada Abiye Aldığını Görmek

Rüyada abiye aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yer alacağı projeler ile kazandığı paranın bol ve bereketli olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarına verdiği sözleri yerine getireceğine, yerine getirdiği sözler sebebiyle o insanlardan saygı göreceğine delalet eder. Kişinin her türlü bela ve karışıklıktan uzak olacağına yorulur.

Rüya sahibinin iş hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelerin sosyal hayatına da yansıyıp çevresindeki insanlar ile iyi bir iletişim kuracağına, onlarla beraber çok güzel zamanlar geçirip eğleneceğine ve o kişilerden asla zarar görmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hep hayalini kurduğu hayırlı ve güzel bir hayata kavuşacağı rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz