Rüyada Aklanma Görmek

Rüyada Aklanma Görmek

Rüyada yaptığı bir iş nedeni ile suçlanmanın ardından aklandığını görmek ile iftira sonucunda aklandığını görmek farklı tabirciler tarafından farklı yorumlanır. Rüya tabirinin doğru bir şekilde yapılması için mutlaka rüyada bulunan cisimlere, renklere sayılara dikkat etmek onları da rüya yorumunda kullanmak gerekir. Eğer rüyada her hangi bir eylem oldu ise ya da kişi kendisinde farklılık, yakın arkadaş, akraba gördü ise bu önemlidir. Yorumlamada mutlaka kullanılması ve göz önünde bulundurulması gereken durumlardır.

Seyyid Süleyman’ın Yorumu

İşlediği bir suç nedeni ile yargılanan ya da hapis cezası alan kişi eğer mahkemeye çıkıyor ya da toplumca aklanıyor ise bu durum sevineceği, mutluluk yaşayacağı bir olay yaşayacağına delalet eder.  Eğer işlediği bir suçtan aklandığını görmesine rağmen yüzü gülmüyor ve canı sıkkınsa bu durum pişmanlık duyacağı bir olayda görev alacağına, pişman olacağı sözler söyleyerek sevdiklerini ve kendini üzeceğine delalet eder.

Suçlandıktan sonra aklandığını gören kişide ise kimi yorumculara göre kötü hissedeceği zamanlar geçireceğine, can sıkıntılarının artarak ona göz yaşları akıtacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz