Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Anneyle Kavga Etmek Görmek

Rüyada Anneyle Kavga Etmek Görmek

Rüyada Anneyle Kavga Etmek Görmek

İş hayatında sorunların yaşanmasına ve bu durumdan ötürü de maddi kayıpların yaşanmasına delalet eder. Rüyada Anneyle Kavga Etmek Görmek ile elinde var olan toplu parayı ya da malı elden çıkarmak zorunda kalacağına, geçim sıkıntısı çekerek dara düşmeye de habercidir. İş yerindeki iletişiminde sabırlı ve hoşgörülü davranması ile ancak bu sorunlardan kurtulacağına, işini elinden kaybetmemek için de çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüyada Annesini Öptüğünü Görmek 

Sadece kendisi için değil tanıdığı tanımadığı pek çok insan için hayırlara vesile olacak bir şeyler yapacağına ve sevap işleyerek bol bol hayır duası alacağına yorumlanır. İş hayatında da işini para kazanmak için yapmadığı ve gönlünü vererek yaptığına, bu nedenle de helal para kazandığına delalet eder.

Rüyada Anneyi Görmek 

Toplum tarafından yaptığı işlerinde ve karakter özelliklerinde başarısından, sevecenliğinde, dost canlısı tavırlarından ötürü takdir edileceğine, başarısının daima kutlanacağına ve hayırlı işler yapacağına delalet eder. Anne görmek her zaman hayra yorulur ve kişinin hem kendisinin hem de çevresinin mutluluğuna yol açacağına, göğüs kabartacağına haber verir.

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek 

Sevdiği ve özlediği bir arkadaşını, dostunu göreceğine, iyi haberler alarak şenleneceğine delalet eder. Dini anlamda yorumlarında ise annesi vefat etmiş olan kişinin en kısa sürede mezarına gidip fatiha okuması ve onun için hayır yapması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Anneye Sarılıp Öpmek 

Annesi yaşayan bir kişi için annesinin yanına  gideceğine hasret gidererek hoş vakit geçireceklerine delalet eder. Annesini kaybetmiş olan kişiler için ise sevdiği birini görmeye, özlem gidererek sevinç gözyaşları dökmeye yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz