Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Aranmak Görmek

Rüyada Aranmak Görmek

Rüyada Aranmak Görmek

Hayatında başına gelecek olan dert tasa ve belaların habercisidir. Fakat bunlar günlük hayatta zorluk çekmesine sebep olmayacaktır, kişi kısa sürede işlerini yoluna koyacak derdi ve tasası önemli olmayacaktır. Kendisini kısa zamanda toparlayarak işlerine başarılı olacağına işaret eder. Hayalini kurduğu ve bu nedenle uzun yıllar emek verdiği hayata artık ulaşacak, emeklerinin meyvelerini toplayarak amacına ulaşacaktır. Emellerinin karşılığını aldığında da mutlu ve bol kazançlı başarılı bir hayat sürecektir. Elinden geleni yaparak kendisi ile gurur duyacak kadar başarılı olacağı işlerin altına imzasını atacak ve mesleğinde artık yüksek makamlara erişecektir.

Lüks, konfor içinde yaşanacak olan hayata yorulur. Beklenmedik bir anda gelecek olan müjdeli haber kişinin mutluluğunu, başarısını arttıracaktır.

Rüyada Polis Tarafından Aranmak 

Hayatında karşılaşacağı ufak tefek bir sorunun sırtında kambur olacağına ve mutsuzluğuna sebep olacağına delalet eder. Resmi bir daire ile arasında sorun çıkacak, kağıt işleri uğraşarak kendisini aklamaya çalışacaktır. Mutlu bir hayat sürebilmesi için de bu derdinden kurtulmak için devamlı emek verecektir.

Rüyada Maliye Tarafından Aranmak 

Maddi yönden sorunlar yaşayacağına ve bu dönemin ister istemez uzayacağına delalet eder. Kişinin maddi sıkıntılarından kurtulmak için epeyce koşturacağına ama git gide de daha fazla kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Asker Tarafından Aranmak 

Aile hayatında sorumlulukların yerine getirilmediğine, bunun da aile içinde sorunlar yarattığına delalet eder. Ailenin içinde dert tasa ve küçük kırılgınlıkların yaşanacağına haber eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz