Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Güç ve kudret sahibi olmaya, adını duyurmaya, etrafında devamlı makam sahibi, saygın kimselerin birikeceğine delalet eder. Zorlukların içerisinde kalmasına rağmen dimdik durmasını bileceğine, zorluklarla baş edebilen, kendisine olan güvenini yitirmeyen, becerikli ve yaşamasını bilen bir kimsedir. Normal hayat gerekliliklerinde olan işlerini nasıl yapacağını çok iyi bilen ve düzen içerisinde her şeyi kuralına uygun olarak yerine getiren kimse olduğuna yorulur. En zor gününde, en kötü zamanında bile sabırlı, metanetli, güçlü olmayı bildiğine, kendisini düşürmediği gibi etrafını da toparlayıcı bir kimsedir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek ve Çatışmak 

Ailesini, üzerinde sorumluluk bulanan herkesi nasıl koruyup kollayacağını çok iyi bilen bir kimsedir. Sorumluluklarının bilincinde ve sevdiklerini mutlu etmeyi bilen, güçlü, sözüne güvenilir bir kimsedir. Etrafındakilerin de işlerini halledip, yoluna koyan, ailesinde de tam anlamı ile evinin direği rolünü üstlenebilecek bir anne ya da babadır. Ailesi için her türlü güçlüğü sırtlanacak, kendisini hiç bir zaman geri çekmeyecek ve güvenleri de boşa çıkarmayacaktır.

Rüyada Asker Olmak 

Çok güçlü ve mücadeleci bir kişi olduğuna haber verir. Başına gelen her güçlükte çabalayarak ve yere düşmeden kendisini toparlayıp çalışarak sorunları çözen biri olduğuna yorulur. Sıkıntılarını gideremediğinde oturup ağlamak ve sızlanmak yerine çok çalışıp ve çabalayıp hayatını düzene koyacaktır.

Rüyada Askere Gitmek Görmek 

Başarılı olacağı bir işte yer aldığına ve zamanla da rütbeleneceğine, makam sahibi olup adını duyuracağına delalettir. Başarısı ve güçlülüğü ile adı anılıp dilden dile dolaşacak örnek bir insan olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz