Rüyada Aşure GörmekRüyada Aşure Görmek

Rüya sahibinin olumsuz olaylar ile sık sık karşılaşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi yakın çevresi ile anlaşmazlıklar yaşayacak ve bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Olumsuz düşünceler ve sözler duymaya başlayacak olan rüya sahibi kötü günler geçirecektir.

Rüyada aşure görmek kişinin iş hayatının olumsuzluklardan etkileneceğine, meydana gelen olumsuzluklardan dolayı maddi kayıpların meydana geleceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi aynı zamanda aile hayatında da problemler yaşayacaktır. Evli ise evliliği çıkmaza girebilir hatta bazı durumlarda evliliğin sonlanması söz konusu olabilir. Evli olmayan rüya sahiplerinde yakın çevresi ile anlaşmazlığa düşmek ve bir süre yakın çevresi ile görüşmemesi söz konusu olabilir.

Rüyada Aşure Yemek

Rüyada aşure yemek tam tersi rüyayı gören kişinin birçok olumlu şey ile karşılaşacağını göstermektedir. Kişinin bol bol aşure yemesi bolluk ve berekete işaret etmektedir. Kişi olumsuz giden bütün sorunlarını hızla çözüme kavuşturacaktır. Yakın çevresi ile problemi olan, küs olan kişiler iyi haberler ile bir araya gelecek, küslükler bitecektir.

Rüya sahibi işi ile ilgili olan olumsuz durumları uygulayacağı zekice birkaç fikir ile hızla çözüme kavuşturacak ve başarıya ulaşacaktır. Bu durum kişinin maddi durumunu da hızla düzeltmesini sağlayacaktır. Kişi iş hayatındaki başarısından dolayı yakın çevresinden olumlu görüşler ve takdir alacaktır.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüya sahibinin üç vakte kadar çok güzel haberler alacağına işaret etmektedir. Aşure dağıtmak aynı zamanda kişinin kazancının da hızla artacağına işaret eder. Kişi paylaştıkça rızkı daha da artacaktır.

Dağıtılan aşurelerin her biri alınacak iyi habere de yorumlanır. Kişinin iş hayatı ile, eğitim hayatı ile yada sağlığı ile ilgili güzel şeylerin meydana geleceğinin göstergesidir. Kişi sabretmeli ve beklemelidir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz