Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ayrıldığı Eşini Görmek

Rüyada Ayrıldığı Eşini Görmek

Rüyada Ayrıldığı Eşini Görmek

Rüyada ayrıldığı eşini görmek genel olarak hayırlı işlere yorulur. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, tüm borçlarından kurtulacağına, maddi durumunu daha iyi seviyelere getireceğine delalet eder. Aynı zamanda refaha ermeye, ferahlık yaşanacağın da yorulmaktadır. Hane içindeki sağlık sorunlarının şifa bulacağına, aile içindeki kırgınlıkların son bulacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Eski Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada eski eşinin öldüğünü görmek tam tersi bir anlama gelir. Rüya sahibinin ayrıldığı eşinin iyi durumda olduğuna, hem sağlık hem de maddi açıdan iyi konumda bulunduğuna yorulur. Bazı tabircilere göre ise yakın zamanda alınacak müjdeli habere, evlat sahibi olmaya, iş ve aşk hayatında yeni denizlere yelken açılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Öptüğünü Görmek

Rüyada ayrıldığı eşini öptüğünü gören kişi, kısa zaman içinde gönlünü huzura erdirecek kişiyle tanışacak demektir. Rüyayı gören kişinin bu kimseyle ilişkiye başlayacağına ve bu ilişkinin yolunda devam ederek, sonunda dünya evine gireceklerine yorulur. Rüya aynı zamanda huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayata sahip olunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Evli Görmek

Rüya eski eşini evli görmek, rüyayı gören kimsenin yeni girişimlerde bulunacağına ve başarılar elde edeceğine yorulur. Yapacağı işler sayesinde kazançlarını arttıracağına, hak yolundan ayrılmayarak helal yollarla yüksek paralar kazanacağına delalet eder. Bugüne kadar çektiği tüm sıkıntıların, dertlerin son bulup refah içinde yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüya ayrıldığı eşinin hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin hiç beklemediği birinden para yardımı isteyeceğine ve borçlanacağına yorulur. Ancak bu borcu kısa süre içinde ödeyeceğine, maddi durumlarını toparlayacağına delalet eder. Aynı zamanda sağlıklı, hayırlı evlat sahibi olmaya da yorulmaktadır.

Rüyada Eski Eşiyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski eşiyle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin çok eski bir dostuyla sonunda kavuşacakları anlamına gelmektedir. Eski ve sevdiği dostuyla yıllar sonra görüşeceğine, birlikte ortak işler yapacaklarına delalet etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz