Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Ağustos 2021
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bowling Görmek

Rüyada Bowling Görmek

Rüyada Bowling Görmek

Rüyada bowling oynadığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı gerçekleşecek olan olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin büyük projeler ile uğraşıp adından oldukça çok söz ettireceğine, bu büyük projelerde başarıyı yakalayıp kötü olan maddi durumunu düzeltip kazancını arttıracağına, iş hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelerin sosyal hayatına da yansıyıp rüya sahibinin yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla arasının iyi olacağına, onlarla beraber fazlaca vakit geçirip birlikte eğleneceklerine, geçmişte çektiği dert, keder ve endişelerine bir kenara bırakıp yakın çevresindeki insanlar ile mutlu bir geleceğe kavuşacağına, gerek iş gerekse sosyal hayatında insanlara verdiği sözlerin hepsini yerine getireceğine, yakın zaman içerisinde alacağı bir haber ile önce şaşırıp sonra çok sevinip mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin geçmişte çektiği sıkıntıların karşılığını fazlaca alarak hak ettiği yaşama kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Bowling Topu Görmek

Rüyada bowling topu görmek; rüyayı gören kişinin hayatında yaşayacağı sıkıntı, dert ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde tüm bu sıkıntı, dert ve zorlukların üstesinden gelip hayatını düzene sokacağına, bütün bu yaşadıklarına rağmen iş hayatında başarıyı yakalayıp iş ve sosyal çevresinden göreceği saygıya işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüyada bowling topu görmek, rüya sahibinin ümit ettiği mutlu ve güzel günlerin yaklaştığına, yakın çevresindeki kişiler ile iyi iletişim kurup onlar ile mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Golf Oynadığını Görmek

Rüyada golf oynadığını görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntıların ve zorlukların üstesinden gelerek üst düzey bir yaşama kavuşacağına tabiri yerindeyse elit bir insan olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu elit insan modelinin sınırlarını aşacağını, insanları küçük görmeye başlayıp onları aşağılayacağına delalet eder. Rüya sahibinin önüne geçmişte yaşadığı tarzda sıkıntı ve zorluklar çıksa da onlara pek fazla kafa yormayacağına, aile içi huzurunu arttırıp mutlu olacağı anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz