Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Burun Temizlemek Görmek

Rüyada Burun Temizlemek Görmek

Rüyada Burun Temizlemek Görmek

Rüyada burun temizlemek görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır devam eden sıkıntılarından kurtulmasına ve rahat bir nefes almasına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin aksayan işlerinin yolunda girmesine, kazancının artmasına ve işinde başarılı olmasına işaret eder. Rüya sahibinin duyacağı güzel haberlere ve dökeceği sevinç gözyaşları şeklinde de yorumlanır.

Ayrıca rüyayı gören kişinin kısmetlerinin artacağına ve şansının açılacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Kendi Burnunu Temizlediğini Görmek

Rüyasında kendi burnunu temizlediğini gören kişinin içine düştüğü zor durumdan kendi imkanları ve azmiyle çıkması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin başarılarının artacağına ve toplum içinde önemli bir konuma sahip olcağına işaret eder. Rüyasında kendi burnunu temizlediğini gören kişi için rüya oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin bahtının açık olmasına, hanesinde bolluk ve bereket içinde rahat bir yaşam sürmesine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kendi burnunu temizlemek, rüya sahibinin bencil ve kendi çıkarları uğruna her şeyi yapabilecek bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Burnunu Temizlerken Pislik Çıktığını Görmek

Rüyasında burnunu temizlerken pislik çıktığını gören kişinin yakın zamanda mal varlığında yaşanacak artış şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerini büyütmesine ya da işinde mevkisinin artmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir aile büyüğünden kalacak olan miras ya da şans oyunlarından çıkacak olan ikramiye şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibinin şansının açılmasına ve kısmetlerin ayağına kadar gelmesine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda hayırlı bir kısmetle evlenmesine, evli ise bir evlat sahibi olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başkasının Burnunu Temizlediğini Görmek

Rüyada başkasının burnunu temizlediğini gören kişinin yakın zamanda hayatının dönüm noktalarından birini yaşaması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı işi ya da yaşadığı şehri değiştirmesi şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda hayatını birleştireceği insanı tanımasına, evli ise hayırlı bir evlat sahibi olmasına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Çocuğunun Burnunu Temizlediğini Görmek

Rüyasında kendi çocuğunun burnunu temizlediğini gören kişinin hayatından her istediğine kavuşması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin her işinin yolunda gittiğine ve hiçbir zorlukla karşılaşmayacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin elinde beklemediği bir yerden geçecek olan para şeklinde de yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin yakın zamanda bir hastalık haberi alması ve derin üzüntü yaşaması şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz