Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Can Çekişmek Görmek

Rüyada Can Çekişmek Görmek

Rüyada Can Çekişmek Görmek

Rüyada kendisinin can çekiştiğini gören kimsenin ömrü uzun olacak ve sağlıklı bir hayat geçirecektir. Rüyanın tam tersi olarak yorumlanır ve kişinin sağlık problemleri varsa bunun çözüleceğine en sonunda dert ve tasasının azalacağına haber verir. Kişinin hayatı boyunca sağlık sorunlarının çok mühim olmayacağına ve ömrünün de uzun olacağına delalet eder.

Rüyada bir kadının can çekiştiğini görmek ise eğer kadını tanıyorsa kadının bir anda çok yüksek mertebelere yükseleceğine ve işinden ötürü saygınlık kazanacağına delalet eder. Kişi kadını tanımıyorsa da kendi hayatında bir yükseliş olacak iş hayatında yükselecek ve en kısa sürede çocuk sahibi olacaktır.

Çocuklarının can çekiştiğini görüyor ise de çok mutlu olacağı bir haber alacağına ve ailecek kutlama yapılacağına haber verir. Dostundan ve sevdiği bir kimseden yardım alacağına yorulur.

Rüyada bir çok insanının can çekiştiğini görmek ise iş hayatında karşısına çıkacak olan ve onun değerlendireceği pek çok fırsatın olacağına bol kazanç elde etmeye başlayacağına delalet eder. Bekar ise de gönlünden geçen kimse ile mutlu bir evlilik yapacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz