Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dağıtmak Görmek

Rüyada Dağıtmak Görmek

Rüyada Dağıtmak Görmek

Rüyasında kişi eğer yemek dağıttığı görüyor ise bu onun kişiliği ve kalbinin güzelliğinin habercidir. Etrafındaki kimseye karşı haksızlık etmeyen ve merhametli, yardımlaşmayı seven devamlı birilerinin elinden tutan bir kimse olduğuna delalet eder. Zor durumda olana yardım eli uzatan ve aç olanın aşını eksik etmeyen, düşkünlere kafasını çevirmeyen bu yüzden de Allah katında da ödüllendirilecek olan bir kimse olduğuna yorulur. İnsanlara yardım ettikçe kendisinin de hayatında dileklerinin yerine geleceğine, gönlünden ne geçerse olacağına yorulur.

Rüyada Para Dağıtmak 

Hayatı ile ilgili önemli olduğu bazı konuları başkalarına anlatacağına ve sorumluluklarını biraz da olsa azaltacağına delalet eder. Kişinin aynı zamanda hayırsever bir kimse olduğuna ve etrafındakilere yardımda bulunan, bonkör bir kimse olduğuna yorulur. İş hayatında da başarılı ve bilgisini herkese aktaran aklı başında, gönlü büyük bir kimse olarak tanınmaktadır.

Rüyada Yemek Yapıp Dağıtmak 

Kişinin aile dostlarına ya da akrabalarına değil tanıdığı tanımadığı herkese yardım eli uzatan bir yapısının olduğuna yorulur. Kendi cebinden harcayarak, kedi emekleri ve içinden gelerek yardım eden, insanları dinlemeyi seven, sorunlara çözüm bulmaktan hoşlanan bir kimse olduğuna delalet eder. Etrafı hem onunla gururlanıyor hem de onu kendilerine örnek alıyorlardır. Allah katında da hayra yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz