Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Desenli Halı Görmek

Rüyada Desenli Halı Görmek

Rüyada Desenli Halı Görmek

Rüyada desenli halı görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirip büyük bir başarıya imza atacağına, bu büyük başarı ile bulunduğu konumundan terfi alıp daha yüksek bir mevkiye çıkacağına işaret eder.

Rüya sahibinin geçmiş hayatında yaşadığı bir takım problem, zorluk ve sıkıntıları artık gerisinde bırakacağına maddi zorluklardan rahata ereceğine delalet eder. Kişinin yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarından her konuda yardım ve destek göreceğine, onlarla beraber bütün sorunları halledeceği rivayet edilir.

Rüyada desenli halı gören kişinin yakın bir zamanda içerisinde ve hiç beklemediği bir dönemde alacağı hayırlı ve olumlu bir haber ile çok sevinip çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin gıpta ile baktığı güce, huzura ve mutluluğa kısa bir süre içinde ulaşacağına yorulur.

Bir başka rivayete göre de rüyada desenli halı görmek, rüyayı gören kişinin problemli, zorlu, kederli ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında karşı karşıya kalacağı bir olay ile ilgili çok üzülüp verim ve performansının düşeceği rivayet edilir.

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı görmek, rüyayı gören kişinin maddi anlamda hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyip iş hayatında bolca olumlu gelişmeler yaşayıp yüksek bir mevki de olacağına işaret eder. Rüya sahibinin gerek iş gerekse sosyal hayatında yakın çevresindeki bulunan kişilerin güç ve varlık sahibi kişiler olacağını işaret eder.

Kişinin yakın çevresindeki kişiler ile birlikte bir yola baş koyacağını ve bu yolda her türlü fedakarlık ve çabayı yapacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada halı görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının açık olacağına, önüne çıkan her problemi ve sorunu kolayca çözüp rahat ve mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı işlerden kazanacağı paranın helal olduğunu ve bu para ile bolca hayırlı iş yapacağını ifade eder.

Rüyada Eski Halı Görmek

Rüyada eski halı görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğini ve bu dönemde maddi ve manevi anlamda bir düşüş yaşayacağını işaret eder. Rüya sahibinin gerek iş gerekse sosyal hayatında çalkantılı bir dönem yaşayacağını bu sebeple yakın çevresindeki insanlar ile aralarının açılıp tartışacakları rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz