Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dinleme Görmek

Rüyada Dinleme Görmek

Rüyada Dinleme Görmek

Rüyada dinlendiğini gören kimsenin şanssız ve uğursuz bazı zamanlar geçireceğine delalet eder. İş hayatında başına gelecek olan sıkıntılar, sorunlar nedeni ile huzuru kaçacak ve mutluluğu azalacaktır. Özellikle işinde ticaret olan bir kimse var ise uzunca bir zaman yüksek miktarda maddi kayıp yaşayacağına ya da vali ise, kaymakam ise ya da devlet işlerinde bir iş sahibi ise de artık mevkisinin daha da aşağıya çekileceğine delalet eder. Kişinin gücünün maddi ve manevi olarak azalacağına, hem kazancının azalarak kendisini artık kötü durumlarda olacağına hem de manevi olarak işteki başarısını kaybedeceğine, kendisine olan güvenin ve mesleki kariyerinin yok olacağına yorulur.

Rüyada Dinlemek Görmek 

Konuşulan bir şeyin gizli olmadan dinlendiğini görmesi rüya sahibinin birisinin kötülüğünü istediğine ve birilerinden öç almak istediğine delalet eder. Kin tutmaya, bazı şeyleri aşamamaya ve geçmişten gelen sorunların bir türlü çözümünün bulunmadığına, bulunamayacağına delalet eder.

Rüyada Müzik Dinlemek Görmek 

Başına gelecek olan işlerin haberini alacağına, müjdelerle ayaklarının yerden kesileceğine ve kendisi ile gurur duyarak, mutluluğunu sevdikleri ile paylaşacağına işaret eder. Kişinin  beklediği ve devamlı olmasını dilediği bir şey en sonunda hayrıyla olacaktır.

Rüyada Boş Söz Dinlemek Görmek 

Kişinin çok fazla ısrar eden bir kimse olduğuna ve sevdiklerini, etrafındakileri kırarak küçük duruma düşeceğine, kendisine olan güveninin kırılacağına delalet eder. Sevdiklerinin ona karşı duruşu, sevgi ve saygısı da azalacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz