Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada diş fırçalamak, iş hayatında veya normal yaşamında temiz, düzenli, titiz kişilere işaret eder. Rüya sahibi yaptığı her işin kusursuz olmasını ister. Rüya sahibi yanında çalışan kişilerin de düzenli ve tertipli olmasını ister. Bu kişiler herkesin çalışmak istediği ve güvendiği kişilerdir. Rüya sahibi biraz mükemmeliyetçidir. Bu kişiler kazandıkları parayı tamamen haketmek isterler.

Ayrıca başka bir tabirde, rüyasında diş temizlediğini gören kişinin herkesten sakladığı bazı şeyler vardır. Rüya sahibi sakladığı, gizlediği şeyi kimsenin öğrenmemesi için ört bas etmeye çalışır ve bu durumda çok yorulur, çok çaba harcar.

Rüyada diş görmek

Rüyada diş görmek çok hayırlı ve güzeldir. Rüyasında diş gören kişinin hayatı refah içinde geçer. Maddi ve manevi yönden kişi çok huzurludur.Rüya sahibi hayatı boyunca hep güzel ve sağlıklı yaşayacaktır ve yaptığı işlerden güzel paralar kazanacaktır.

Rüyada diş macunu görmek

Rüyasında diş macunu gören kişiye çevresindeki insanların baskı yapacağı anlamına gelir. Kişi iş hayatında veya normal yaşamında çevresindeki kişilerden baskı görür. Yaptığı işlerde huzurlu değildir. Sürekli bir stresi vardır.

Rüyada beyaz diş görmek

Rüyada beyaz diş görmek çok hayırlıdır. Kişinin büyük miktarlarda para kazanacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer bu kazandığı paralar ile bir iş kurarsa çok daha büyük paralar elde edecektir. Başka bir tabirde ise rüyada beyaz diş görmek, kısmet veya şansa delalet eder.

Rüyada diş çektirmek

Rüyada diş çektirmek iki şekilde olumlu ve olumsuz olarak yorumlanabilir. Rüyasında dişini kendi rızası ile çektirdiğini gören kişi bir yere bağış yapacaktır ve bazı kişileri mutlu edecektir. Böylece kişi kendisi de mutlu olacaktır. Rüyasında dişinin zorla çekildiğini gören kişiden ise para çıkacaktır. Kişi rızası olmadan para kaybedecektir.

Rüyada altın diş görmek

Rüyada altın diş görmek bilgili bir kişiye işaret eder. Rüya sahibine herkesin akıl danışacağına ve kişinin çevresindeki insanlar tarafından sayılan bir kişi olacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz