Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Doğurduğunu Görmek

Rüyada Doğurduğunu Görmek

Rüyada Doğurduğunu Görmek

Rüyada doğurduğunu görmek; rüya sahibinin iç sıkıntılarının, dertlerinin geride kalacağına feraha ereceğine delalet eder. Kişinin uzun zamandır geçirdiği maddi ve manevi sıkıntılarının sonunda çözümleneceğine ve uzun zaman sonra tekrar gülmeye başlayacağına, huzur bulacağına yorulur.

Bazı tabircilere göre ise rüya sahibinin hak yoluna gireceğine ve beş vakit namazında olacağına, ibadetlerini aksatmayacağına yorulur. Helal yoldan bir an olsun sapmayacağına, dini bağlarının eskiye oranla daha da kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının Doğurduğunu Görmek

Rüyada başkasının doğurduğunu görmek genellikle hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada başkasının kız çocuğu doğurması, rüya sahibinin erkek çocuğu olacağına erkek çocuğu doğurması ise kız çocuğu sahibi olacağına delalet eder. Eğer kişi bekarsa rüya; yeni bir birlikteliğe başlayacağına, aşık olacağı kimseyle sonunda tanışacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek; rüya sahibinin yaşamında çok önemli ve köklü değişimlerin yaşanacağına delalet eder. Yeni biriyle tanışacağına ve bu kimseyle aşk ve huzur dolu birliktelik yaşayacağına yorulur. Rüya aynı zamanda kişinin uzun zamandır çaba verdiği işlerinin meyvesini sonunda alacağına ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Genel olarak huzur, aşk, bolluk ve bereket gibi kavramlarla açıklanmaktadır.

Rüyada Kız Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada kız bebek doğurduğunu görmek çok hayırlı ve iyi şeylere yorulur. Kişinin çabaladığı tüm sıkıntılarından sonunda kurtulacağına, hane içindeki sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve eve bereket geleceğine delalet eder.

Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada doğum yaptığını görmek, kötü günlerin geride kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin kazancının artacağına, işinin tekrar yoluna girerek gün geçtikçe daha da büyüyeceğine yorulur. Maddi açıdan ferahlamaya ve çekilen sıkıntıların son bulması olarak yorumlanır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek; rüya sahibinin giriştiği işlerin başarısızlıkla sonuçlanacağına ve büyük zarar edeceğine yorulur. Mal mülk kaybetmeye, borç batağına düşmeye delalet eder. Pek hayırlı şeylere yorulmayan bu rüya aynı zamanda da küskünlüklerin yaşanacağına, kişinin en iyi dostlarıyla arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada Doğum Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyada doğum sancısı çektiğini görmek; rüya sahibinin amaçları için çok fazla çalıştığına ve bu yolda çok yorulduğuna delalet eder. Ancak yakın zamanda tüm bu çektiği sıkıntıların karşılığını alacağına, rahata ereceğine yorulmaktadır. Zor günlerin yakın vakitte son bulacağına, hayallere kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Doğum Yaparken Görmek

Rüyada arkadaşını doğum yaparken görmek; kişinin yakın dostuyla bir sebepten arasının bozulacağına ve büyük bir tartışma yaşayacağına delalet eder. Dargınlığa, küskünlüklerin yaşanacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz