Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dökmek Görmek

Rüyada Dökmek Görmek

Rüyada Dökmek Görmek

Rüyada dökmek görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki kişilere hiç istemediği bir anda söyleyeceği sözleri ve bununla birlikte pot kırmayı işaret eder. Rüya sahibinin geçmiş yaşamında kendisini ilgilendirmediği halde başını derde sokabilecek tehlikelere işlere giriştiğine ve bu işte başarılı insanların sırtından geçinmesine delalet eder.

Kişinin iş hayatında bu tarz uygun olmayan davranışlar sergilemesiyle birlikte sosyal hayatında da eş, dost, akrabasıyla iyi geçinemeyip onları fazlaca kıskanacağı bir döneme gireceği anlamına gelir. Bir başka rivayete göre de rüyada dökmek görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki insanların rızası ve haberi olmadan yapılan bir evliliğin rüya sahibini ömrü boyunca mutsuz ve huzursuz bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı yanlışı düzeltmek isteyeceğine ama bunun için çok geç kaldığının farkında olması yüzünden hiçbir şey yapamayacağına delalet eder.

Rüyada Gözyaşı Döktüğünü Görmek

Rüyada gözyaşı döktüğünü görmenin tabiri olay ile ters ilişkilidir. Rüyada gözyaşı döktüğünü gören kişinin yakın bir zaman içerisinde hayırlı ve mutlu bir haber alacağına ve bu haber ile birlikte aydınlık yarınlara ulaşacağına işaret eder. Kişinin hiç beklemediği bir zamanda geçmişinde dilediği bir şeyin gerçek olacağına, dileğin gerçekleşmesiyle rüya sahibinin maddi ve manevi problemlerden kurtulacağını, hep hayalini kurduğu rahat ve ferah bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Su Döktüğünü Görmek

Rüyada su döktüğünü görmek; rüyayı gören kişinin geçmişinde çektiği dert, sıkıntı ve zorlukları unutacağına, tam her şey yolunda gidiyor dediği zaman tekrardan eski hayatına döneceğini ve geçmişinde açtığı borçları büyük fedakârlıklarla kapattığı halde tekrardan borç açacağına işaret eder. Rüya sahibinin gerek sosyal gerekse iş hayatında kendisini kullanmak isteyen insanların olduğunu ve bu insanlar tarafından büyük bir zarara uğrayacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz