Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Duş Almak Görmek

Rüyada Duş Almak Görmek

Rüyada Duş Almak Görmek

Rüyanın anlamı ile de bağlantılı olarak kişinin adeta temizleneceğine ve ruhen saflığa, sağlığa, temize kavuşacağına delalet eder. Tüm sıkıntılarının su gibi akıp gideceğine en sonunda dua ettiği ve olmasını dilediği şeylerin olacağına, kendisine olan güvenin de günden güne artacağına haber verir. Kişinin ailesinde olan manevi sıkıntılarının ve kavgaların, tartışmaların son bulacağına, ikili ilişkisinde yine olan kavga ve tartışmaların, tatsızlıkların biteceğine işaret eder. Maddi sıkıntısı varsa da tüm borçlarını ödeyerek kendisini temize ulaştıracağına, mutluluğa ereceğine ve maddi yönden artık bolluk bereket içinde olacağına haber eder. Bunun yanında sağlık sorunları olan biri ise sorunlarını çözerek artık daha sağlıklı ve dinç olacağına haber eder.

Rüyada Duş Aldığını Görmek 

Uzun zamandan beri kafasını kurcalayan ve geçmişten unutamadığı bazı dertlerini en sonunda kafasından sileceğine ve onlardan kurtulacağına işaret eder. Mutluluğa ve dertlerden arınarak huzura ermeye, refah içinde yaşam sürmeye, etrafına da bunu öğretmeye delalet eder. Başarılı, mutlu ve sağlıklı bir gelecek için kendisi emek verecek ve en sonunda işler yolunda giderek diledikleri yerine gelecektir.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek 

Kendisini sıkıntılardan ve kötülüklerden arındıracağına ve özellikle de civarında bulunan bazı kimselerden kurtulmaya, onları hayatından çıkarmaya işaret eder. Dert olarak gördüklerine uzunca zaman gülerek bakacağına ve en sonunda huzura ererek mutlu olacağına, kafasının olduğunca rahat edeceğine haber eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz