Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada El Öpmek Görmek

Rüyada El Öpmek Görmek

Rüyada El Öpmek Görmek

Rüyada el öpmek görmek, yakın çevre tarafından rüya sahibinin büyük bir saygınlık ve itibar göreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın vakitte girişeceği işlerin yolunda gideceğine ve başarılarının ona itibar getireceğine yorulmaktadır. Rüyada kimin elinin öpüldüğüne göre tabirciler tarafından farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Daha önce hiç görmediği kişinin elini öpmek, rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevildiğine ve saygı gördüğüne yorulur. Eğer ölmüş birinin rüyada eli öpülüyorsa, herkes tarafından takdir edildiğine ve büyük bir güven sembolü olduğuna delalet eder.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek

Rüyada eşinin elini öpmek, aile içinde huzur ve mutluluğun hiç eksik olmayacağına yorulur. Hane içinde huzur ve mutluluk hakim bir şekilde yaşanacak hayata işaret eder.

Rüyada Annenin ve Babanın Elini Öpmek

Rüyada annenin ve babanın elini öpmek, rüya sahibinin annesine ve babasına ne denli düşkün olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişinin hayırlı ve iyi niyetli bir evlat olduğuna yorulur.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilinin elini öpmek, ona karşı duyulan aşka ve masumane sevgiye yorulur. Ayrıca rüya sahibinin sevdiği kimseye çok düşkün olduğu ve onun için her şeyi yapabileceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Birinin Dudağını Öpmek

Rüyada birinin dudağını öptüğünü görmek, kişinin çevresinden gelecek maddi ve manevi desteğe yorulur. Yakın zamanda çok yakınlarından çeşitli konularda yardım isteyeceği ve bu sayede problemlerinin çözeceği anlamına gelir.

Rüyada Birini Yanağından Öpmek

Yakın vakitte gelecek büyük kazanca delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve rızkının artacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz