Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Elektrik / Akım Görmek

Rüyada Elektrik / Akım Görmek

Rüyada Elektrik / Akım Görmek

Bir süredir planları arasında olan bazı şeylere cesaret bulamıyorken en sonunda kendinde o cesareti bulacağına ve harekete geçerek başarılı olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına delalet eder. Kendisini ateşlemesi gereken bir konuda en sonunda cesur ve kendine güvenli davranıp bu işe başlayacağına ve başladığı işi bitireceğine delalet eder. İşini yerine getirecek ve öz güveni aratacak, insanların takdirini alacak, kendine olan güveni geri gelecektir.

Rüyada Elektrik Çarpması

Hayra yorulmaz ve kişinin kötü yollara başvurarak işini halletmeye çalışacağına, olumsuzlukların içerisinde kalarak kötü bir insan olma yolunda gideceğine delalet eder. Kötülüklere, kaza ve belaya yorulan bu rüyada hayatında bir şeyleri kaybetmeye de delalet olur.

Rüyada Elektrik Kesilmesi

Yapması gereken ve yetiştirmesi geren, yapmayı istediği bir işi geciktireceğine ve buna mecbur kalacağına, bu nedenle de bir süre işlerinin aksayarak onun için olumsuz sonuçlar doğuracağına delalet eder.

Rüyada Elektrik Telleri Görmek 

Kişinin karşı cinsten birinden hoşlanacağına ve elektrik alacağına, yeni birileri ile ilişkiye başlayarak aşk hayatında oluşacak olan hareketliliklere delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz