Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Enkaz Yıkıntı Görmek

Rüyada Enkaz Yıkıntı Görmek

Rüyada Enkaz Yıkıntı Görmek

Rüyada enkaz ya da yıkıntı görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemden geçeceği ve bu dönemin uzun süreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin planladığı hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğine, büyük kayıplar yaşayacağına ve bu nedenle hastalığa yakalanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin büyük bir umutla girişeceği işin başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada enkaz görmek, rüya sahibinin sevdikleri tarafından hayal kırıklığına uğrayacağı, eşinden ihanet göreceği, dostları tarafından yüz üstü bırakılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Enkaz Altında Kaldığını Görmek

Rüyada enkaz altında kalmak hayırlara vesile değildir. Rüya sahibinin şansız bir döneme girdiğine ve bütün işlerinin aksiliklerle karşılaşacağına işaret eder. Rüyasında enkaz alıtında kalan kişinin gerçekten zor bir süreçten geçtiğine, çaresizliğe, yardıma ihtiyacı olduğuna ve bir takım uğursuzluklara yorumlanır. Bazı yorumculara göre de enkaz altında kalmak, rüya sahibinin yakın zamanda bir ayrılık yaşayacağına ya da ölüm haberi alacağına işaret eder.

Rüyada Enkazdan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada enkazdan kurtulduğunu gören kişinin ferahlığa kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin şansının açılacağına, işlerinden elde edeceği kazancın artacağına, bozulan sağlığına tekrar kavuşup huzurlu bir ömür süreceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada enkazdan kurtulmak borç ödemeye işaret eder.

Rüyada Bir Başkasının Enkaz Altında Kaldığını Görmek

Rüyada birinin enkaz altında kaldığını ya da üzerinde yıkıntı olduğunu görmek rüyayı gören kişi için duruma göre farklı yorumlanır. Eğer enkaz altında kalan biri tanıdığı ve sevdiği biri ise o kişinin bir sıkıntısı olduğunu fakat rüya sahibinden gizlediği şeklinde yorumlanır. Eğer enkaz altında kalan kişiyi tanımıyor ise rüya sahibinin yeni insanlarla tanışacağı ve hayır ortamına gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibi enkaz altındaki kişiyi kurtarıyor ise, onun hayırlı bir insan olduğuna yorumlanır. Eğer enkaz altındaki kişiyi kurtarmıyor ise de rüyayı gören kişinin ikiyüzlü, nankör, kendi çıkarlarını düşünen bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Tarihi Bir Yıkıntı Görmek

Rüyasında tarihi bir yıkıntı gören kişi için rüya kısmen iyi anlamda yorumlanır. Rüya sahibinin iş birliğinde bulunacağına ve o işten büyük kar sağlayacağına işaret eder. Ancak son anda karar değişikliği sebebi ile bu işten vazgeçmeye yorumlanır. Bazı yorumculara göre de elden kaçan bir fırsat olduğuna fakat bu fırsatın kaçmasının aslında rüya sahibi için daha hayırlı olacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz