Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Esrar Görmek

Rüyada Esrar Görmek

Rüyada Esrar Görmek

Kişinin kendisinin ya da ailesinden birinin, bir dostunun keyfine fazla düşkün olduğuna delalet eder. Sorumluluk sahibi olmadığına ve anlık yaşayan birisi olup devamlı barlarda, diskolarda, kumarhanelerde para kaybettiğine ve kaybetmeye de devam edeceğine delalet eder. Etrafında da sahte dost olan insanların artacağına, uyuşturucu kullanacağına ve keyfine fazla düşkün bir kimse olduğuna haber verir. Kişi elinde avucunda ne varsa kumara ya da kolay yoldan para kazanacağını düşündüğü işlere yatırıyordur. Bu şekilde hiç çalışmadan zengin olmanın hayali ile yaşayıp kendisine yalan bir dünya yaratmış giderek de kazancının artacağının hayaline kapılmıştır.

Rüyada Esrar İçtiğini Görmek 

Yaşayış şeklini ifade eder ve kişi her şeyden önce kendisini düşünüyor kendi isteklerini daima her şeyin üzerinde tutuyordur. Bu şekilde sevdiklerini dahi göze alabilen ve onları kaybetme pahasına kendi mutluluğu, arzuları peşinde koşacaktır. Bencil ve insanlara zarar vermeye başlayacak bir insana dönüşecek sevdiklerini hayal kırıklığına uğratarak zamanla onları kaybedecektir.

Rüyada Esrar Satın Almak 

Kendisine zarar verdiğini bile bile bırakmaya çalışmak yerine daha da sarılacaktır kötü alışkanlıklarına ve kimsenin sözünü dinlemeden etrafına da zarar verecektir. Artık girip çıktığı ortamlarda istenmeyen kişi olacak, ailesine bile zarar vermeye başlayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz