Rüyada Fal Baktırmak Görmek

Rüyada Fal Baktırmak Görmek

Kişinin çok cesur biri olduğunun kimsenin cesaret edemeyeceği şeyler yaptığının kanıtıdır. Toplum tarafından beğenilmeyen ve yargılanan bazı şeyleri çok rahat bir şekilde yapan ve ne toplum baskısından korkan ne de etraftakiler ne der korkusunu yaşayan bir kimsedir. Bu rahatlığı ile de etrafındakilerin şaşkın bakışları ile karşılaşır ve klişelerden arınmıştır. İnsanlara her şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını ve bu ön yargıların ne kadar yanlış ve gereksiz olduğunu göstererek toplum klişelerini kırar. Kendi içinde tabuları olmayan ve bu yapısı ile de bir yerden sonra taktir kazanan bir kişi haline gelecektir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Kişinin kötü haberler alarak canının sıkılacağına ve mutsuz olacağına, başına gelecek olan kötü şeylerle bir süre kendine gelemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Falcı Görmek

İstikbalinin parlak ve geleceğinin başarılı olacağına, işlerinde çok çok başarı elde ederek yükseklere çıkacağına, olumlu işler yaparak kendisine sağlıklı, başarılı ve bol kazançlı bir gelecek kuracağına delalet eder.

Rüyada Fala Bakmak

Birisinin falına baktığını gören kimse sezileri ve altıncı hissi kuvvetli olan ve bu sayede de hayattaki zorluklara pek şaşırmayan, hemen çözüm bulup fazla tökezlemeden yaşayan birisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz