Rüyada Fermuar Görmek

Rüyada Fermuar Görmek

Kadın bu rüyayı görüyor ise yakınında bulunan bir erkeğe ve hayırlı kısmet olduğuna işaret eder. Eğer rüya sahibi bir erkekse de bu kısmetinin açılacağına ve sevdiği kadını bulup en sonunda mutlu bir birliktelik yapacağına, evliliğinin kısa süre sonra olacağını işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin en kısa sürede kısmetinin açılacağı ve kendini mutlu edecek bir zaman dilimine gireceğine delalet eder.

Rüyada Bozuk Fermuar Görmek 

Kişinin bir süredir üzerini örtüyor olduğu konu tekrar gün yüzüne çıkacak ve çözüm yollarından cazip olan birine ulaşılamayacak, kişinin derdi, tasası ve mutsuzluğu artarak çoğalacaktır. Mutsuzluğunun ve sorunlarının arttığı bu dönemde sevdiklerinin yardımına ihtiyaç duyacağına delalet eder.

Rüyada Fermuar Kapatmak 

Uzun zamandan beri olumlu sonuçlanan bir konuda yine aynı hamle yapılmasına rağmen bu sefer kötü şeylerin olacağına ve şanssızlıkların boy göstererek üzücü zamanların yaşanacağına delalet eder. Kişinin talihsizliklerinin ve başarısızlıklarının artacağına delalet eder.

Rüyada Fermuar Çekmek 

Her zaman yapıyor olduğu işinde beklediğinden daha farklı gelişmeler olması ile emeğinin karşılığını alamayacak ve beklentilerini karşılayamayacak, bu nedenle de kendisine daha farklı bir hayat kurma peşinden gideceğine delalet eder. Evdeki hesap çarşıya uymayacak ve beklediğinden çok daha az paralar kazanacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz