Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Frenk İnciri Ağacı Görmek

Rüyada Frenk İnciri Ağacı Görmek

Rüyada Frenk İnciri Ağacı Görmek

Sevdiği birisi ile anlaşmazlıklar yaşayarak kavgalar edeceğine delalet eder. Sorunlu ve kavgacı, son zamanlarda da can sıkıntısından ötürü biraz daha sert, sabırsız bir hal alan kimseye haber verir. Çıkardığı huzursuzluklardan ötürü etrafı tarafından bir yerden sonra mutsuzluk kaynağı, istenmeyen kimse olacağına yorulur. Dönemsel olarak asabiyet, nazını çeken kimselere karşı fazla hırçın davranmaya sebebiyet verecektir ve bu rüya aynı zamanda uyarı niteliğindedir. Kişinin en kısa sürede daha sakin ve hoşgörülü olmasının uyarısını yapar.

Rüyada Frenk İnciri Yemek 

Maddi olarak sorunlar yaşamaya ve borçlarının artarak zamanla sıkıntılarının artacağına haber verir. İstemeden bir yere davet edileceğine, gereksiz yere para kaybedeceğine yorulur. Fakat kişi frenk incirinin meyvesini görüyor ve yiyorsa çok sevinçli bir haber alacak, mutluluktan havalara uçacaktır.

Rüyada Frenk Yemişi Görmek 

Erkeklerin görmesi ile kadınların görmesinde farklı olarak yorumlanır. Bir kadın frenk yemişi gördü ise telaşlanacağı ve acele etmesinin gerekeceği, heyecanlanacağı kötü bir haber alacağına delalet eder. Erkek gördü ise de maddi sıkıntılarının oluşacağına ve huzursuzluklarının artacağına haber verir. Hayra alamet değildir.

Rüyada Frenk Üzümü Görmek 

Çok istediği bir işte başarısını elde etmesinin zaman alacağına delalet eder. Uzun zaman boyunca emek vermek zorunda kalarak en sonunda emeklerinin karşılığını alacağına ama bu süreçte sabırlı olarak pes etmemesi gerektiğine haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz