Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Geç Kalmak Görmek

Rüyada Geç Kalmak Görmek

Rüyada Geç Kalmak Görmek

Rüyada geç kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin gerek iş gerekse sosyal hayatında bulunduğu konumu ve saygınlığını kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yabancı kimseler ile kuracağı bir ortaklık sonucu başını belaya sokacağına, yaptığı işlerin başka kimseler tarafından ayıplanıp insanların gözünde değer kaybedeceğine yorulur.

Rüyayı gören kişinin yaptığı bu hata ve yanlışların sonucunu çok ağır şekilde ödeyip bu durumdan ötürü çok üzülüp dert sahibi olacağına delalet eder. Kişinin yaşayacağı tüm bu nedenlerden ötürü içine kapanık birisi olacağına, yakın çevresindeki insanlar ile iletişiminin zayıflayıp fazlasıyla moralinin bozulacağı anlamına gelir. Bir başka rivayete göre de rüyada geç kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde tanışacağı bir kimseye güvenip aradan çok geçmeden o kişi tarafından büyük zararlar göreceğine işaret eder.

Rüyada Nikaha Geç Kaldığını Görmek

Rüyada nikaha geç kaldığını görmek; rüyayı gören kişinin sosyal hayatında yaşayacağı bir takım problem ve sıkıntılar yüzünden yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla aralarının açılmasına işaret eder. Rüya sahibinin kötüye giden özel hayatı dolayısı ile bu durumun iş hayatına da yansıyıp bulunduğu konumda değer kaybedeceğine yorulur.

Bir başka tabire göre de rüyada nikaha geç kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakınındaki insanlara verdiği sözleri yerine getiremeyeceğini, yerine getirmediği sözler yüzünden söz verdiği insanların çok üzüleceğine ve onların karşısında güven kaybedeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada İşe Geç Kaldığını Görmek

Rüyada işe geç kaldığını görmek; rüyayı gören kişinin sosyal hayatında önüne çıkan problemler yüzünden çevresindeki insanları kaybedeceğine, sosyal hayatında yaşanacak olan bu durumun iş hayatına da yansıyarak performans düşüklüğüne yol açacak olan bir takım sorunların baş gösterip kişinin kazancının azalacağına işaret eder.

Rüya sahibinin uğraşacağı bir takım işler yüzünden ailesine fazla zaman ayıramayacağını ve bu sebeple aile içi tartışmaların yaşanacağına yorulur. Kişinin giriştiği işlere haram ve fesat karıştırması yüzünden rüya sahibine destek olan insanları hayal kırıklığına uğratacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşanan tüm bu problemler yüzünden daha dertli bir hayata yol alacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz