Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Göbek Deliğinden Kan Geldiğini Görmek

Rüyada Göbek Deliğinden Kan Geldiğini Görmek

Rüyada Göbek Deliğinden Kan Geldiğini Görmek

Rüyada göbek deliğinden kan geldiğini görmek pek hayırlı şeylere yorulmaz. Zor günlerle karşılaşmaya, maddi açıdan zorluk çekmeye ve umudunu yitirmeye yorulur. Rüya sahibinin hayallerinin suya düşeceğine, dara düşeceğine ve hane içinde huzursuzlukların baş göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Göbeğin Ağrıdığını Görmek

Rüyada göbeğin ağrıdığını görmek, rüyayı gören kimsenin yaşantısından memnun olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin çektiği dertlerden, sıkıntılardan iyice bunaldığına ve psikolojik olarak zor günler geçirdiğine delalet eder. Rüya aynı zamanda hane içinde alınacak kötü habere işaret etmektedir. Alınacak bu haberden ötürü ailede büyük huzursuzlukların yaşanacağına, tartışmaların olacağına yorulur.

Rüyada Göbek Bağı Görmek

Rüyada görülen göbek bağı hayırlı ve kısmetli şeylere yorulur. Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda tanışacağı kimseyle yuva kuracak ve huzur içinde yaşam sürecek demektir. Eğer rüya sahibi evliyse de hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Kan Aktığını Görmek

Rüyada kan aktığını görmek farklı iki şekilde yorumlanabilmektedir. Eğer rüya sahibi fakirse yapacağı işler doğrultusunda zenginleşeceğine, yaptığı işlerde başarı elde edeceğine yorulur. Şayet rüyayı gören kimse hali hazırda zenginse, maddi açıdan dara düşeceğine ve borçlanacağına işaret eder. Maddiyat dışında genel olarak kötü haber almaya, hastalık bulmaya işaret eder.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek çoğunlukla hak yolundan ayrılmaya ve haram işlere girişmeye delalet eder. Rüya sahibinin helal yollardan sapıp haram işlere kalkışacağına ve sonunda büyük pişmanlık duyacağına işaret eder. Bazı tabircilere göre ise bir yerden düzenli olarak gelen hatırı sayılır miktardaki paranın kesileceğine yorulur.

Rüyada Yaradan Kan Aktığını Görmek

Rüyada yaradan kan aktığını görmek genel olarak hayırlı gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, mala mülke kavuşacağına ve zenginlik içinde huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Eğer yaradan akan kan çok koyuysa haram işlere bulaşılacağına delalet eder.

Rüyada yaradan akan kan bazı tabirciler tarafındansa rahatlamaya ve huzura ermeye yorulur. Rüya sahibinin haram yoldan uzaklaşıp, hak yoluna gireceğine ve tüm günahlarından pişmanlık duyarak tekrarlamayacağına delalet eder.

Rüyada Kan Verdiğini Görmek

Rüyada kan verdiğini görmek etrafa yapılan yardımlara ve iyiliklere yorulur. Rüya sahibinin çevresindeki kimselere büyük yardımlarda bulunduğuna, hak yolundan hiç sapmadığına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin verdikçe daha da çok kazandığına, elinin bollaştığına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz