Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Gök Cismi Görmek

Rüyada Gök Cismi Görmek

Rüyada Gök Cismi Görmek

Hayatında meydana gelecek olan ani değişikliklere ve beklemediği yerlerden beklemediği haberler alacağına delalet eder. Yaşamında oluşan bu değişikliğin kendisini çok mutlu edeceğine ve sevinç gözyaşları ile hem kendi mutluluğunu hem de etrafındakilerin gülümsemelerini kazanacağına delalet eder. Gökte olan bir şeyi görmek zaten her yorumda hayra haber verir ve hayatında oluşacak mucizevi ve beklenmedik olaylara delalettir.

Gökte gördüğü gök cismi parlak ve ışıltılı ise bu yeni oluşacak olan hayatının eskisine göre çok daha güzel, mutluluk verici ve anlamlı olacağına yorulur. Aynı zamanda işinde çok büyük yükselişler yaşayacağına, bir anda ününün artarak mesleğinde adının çok duyulur bir hale geleceğine, şöhret ve para içerisinde olacağına haber verir.

Parlayan bir gök cismi değil de karanlık bir cisim varsa da bu hayra alamet değildir. Kısa zamanda görülecek hastalığa, şerre, maddi çöküntüye ve huzursuzluklara delalet eder.

Rüyada Kayan Gök Cismi Görmek 

Gök cisminin hızla ve yanına parlayarak, alev topu şeklinde kaydığını, düştüğünü görüyor ise bu yola çıkmış bir kısmetin varlığına haber verir. Kendini hayırlı işlere hazırlamasına ve mutluluğunu taçlandıracak bir kimse, bir olay, bir hayat geleceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz