Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Gözleme Görmek

Rüyada Gözleme Görmek

Rüyada Gözleme Görmek

Hakettiği nimete ve rızka delalet eder. Canının istediği şeyler yapacağına ve bunları yaparken de kimseye zarar vermeden, rahatsız etmeden yapacağına haber verir. Yapmak istediği bir işi ya da gönlünden daima geçirdiği hayırlı işlerini en sonunda yapma fırsatı bulacaktır. Bu işinde de emek ederek emeklerinin karşılığını alacaktır. En sonunda emeklerinin meyvesini toplayarak çok başarılı işler yapacaktır. Başarısının etkisi ile de manevi olarak güçlenerek özgüvenini arttıracaktır. Maddi sıkıntıları olan bir kişi ise de bu sorunlarını çözecek, borçlarını ödeyecek ve yakın zamanda eline toplu para geçecektir. Kişinin hem maddi hem de manevi olarak kazancının artacağına ve hayalini kurduğu işleri artık yapacağına, başarı elde edeceğine haber verir.

Rüyada Gözleme Yemek

Maddi sorun çekmeyeceğine ve dertlerinden arınarak huzur içerisinde yaşayacağına delalet eder. Ailesinden sonra en çok üzerine düştüğü ve özenli davrandığı şeyin iş olduğuna, sorumluluk sahibi bir kişi olduğuna yorulur. Sorumluluk sahibi, kazancı olan ve hayırlı bir kimsedir.

Rüyada Gözleme Pişirmek 

Özellikle iş hayatını ifade eder ve kişinin işinde başarılı olacağına, giderek yükselerek en sonunda adını duyurup nam salacağına haber verir. Çok büyük kazançlar elde edecek ve konforlu bir yaşama ulaşacaktır.

Rüyada Gözleme Almak 

Boynuz kulağı geçecek şeklinde yorumlanır. Yanında çalışan çırak, stajyer ya da kalfa varsa onun işi çok iyi öğrenip çok da güzel yaparak kendisine rakip olacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz