Rüyada Gül Yağı Görmek

Rüyada Gül Yağı Görmek

Sağlıklı bir hayata ve dinç olmaya delalet eder. Yaşlansa bile gezebileceğine ve enerjisinin düşmeyerek, hayatını sporla da desteklerse her şeyin yolunda gideceğine delalet eder. Cömertliğe ve üne, kahraman olmaya delalet eder. Kendisinin etraftan iyi şekilde anılması ve nam salması ile ilgileri üzerine çekeceğine, özenileceğine delalet eder. Hayırlı bir şöhret elde etmenin de habercisi olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Gül Görmek 

Rüyada gül yağı görmek ile de benzer anlama yorumlanır ve sıklıkla kişinin kısa zamanda yapacağı bir hayır ile kendisinden söz ettirmesine ve tanınmasına delalet eder. Kısa zamanda yaptığı hayırlarla kendini tanıtmaya ve hem hayırlı işleri ile hem de işteki başarısı ile nam salacağına delalet eder.

Rüyada Gül Koklamak Görmek 

Hakkında söylenecek güzel sözlere ve kulaklarına gelecek olan iyi niyetli hayırlı kısmetlere, en sonunda da rahatça dilediğini yapmaya, elinden gelen ile hayatını düzenli bir şekilde yoluna koyacağına delalet eder. Hayırlı kısmetleri ile neşesinin artacağına ve kahkahasının artacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz