Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Guruldama Görmek

Rüyada Guruldama Görmek

Rüyada Guruldama Görmek

Rüyada midesinin guruldadığını görmek, hane içinde veya yakın arkadaş çevresinde yaşanacak tartışmaya ve büyük kavgalara işaret eder. Kişinin aile içinde bir takım fikir ayrılıklarına düşeceğine ve bu yüzden ev içinde münakaşaların baş göstereceğine yorulmaktadır.

Bazı yorumculara göre rüyada midenin guruldaması, gelecek güzel haberlere işaret etmektedir. Alınacak haber ertesinde hane içinde büyük coşku olacağına, rüya sahibinin işlerini daha da büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada Başkasının Midesinin Guruldadığını Görmek

Rüyada başkasının midesinin guruldadığını görmek; yakın dosta destek olmaya, elinden geleni yapmaya işarettir. Kişinin yakın dostuna yol gösterciliği ve danışmanlık yapacağına, ona mantıklı fikirlerle çıkış kapıları sunacağına yorumlanmaktadır. Dostane, yardımsever, güçlü ve kudret sahibi rüya sahibine işaret etmektedir.

Rüyada Durduk Yerde Mide Gurultusu İşittiğini Görmek

Rüyada birden mide gurultusu işittiğini görmek, evlatlarla yaşanacak münakaşalara ve kavgalara işaret eder. Hane içindeki tatsızlığa, huzursuzluğa ve kötü haberler işitmeye yorulmaktadır.

Rüyada Mide Ağrısı Çekmek

Rüyada mide ağrısı çektiğini görmek; sıkıntılı ve tasalı günler geçirmeye, maddi ve manevi yönden hasara uğramaya ve sağlık sorunlarına işaret eder. Rüya sahibinin yapacağı planlarının tutmayacağına, büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına ve işlerinin ters gitmesine yorulmaktadır. Güçsüz, güven eksiği olan, içine kapanık rüya sahibine de yorumlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz