Rüyada Havale Görmek

Rüyada Havale Görmek

Havale görmek kimi yorumculara göre kişinin hayatında iyi ile kötüyü ayırt edemeyecek hale geleceğine ve iyilikle kötülüğü birbirine karıştıracağına delalet eder. Havale bir yerden bir yere para yollamak için ise o kişi birilerine yardım edecek ve iyilik peşinde koşacak, hayra alamet bir işe el uzatacak demektir. Kendisine havale yapıldığını gören kimse ise maddi çöküntüye uğrayacak, para sıkıntısı çekerek, evine haciz gelecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Havale Yapmak 

Para havalesi yapan kişi hayırlara bulaşacaktır, Allah katında hayra yorulur. Kendi emekleri ile elde ettiği parayı, tecrübeyi ve kalbinin iyiliğini kullanacak, insanlara yardımcı olacaktır.

Rüyada Kendisine Para Havale Edildiğini Görmek 

Maddi zorluklara, batmaya, işlerin kötüye giderek sarpa sarmasına delalet eder. Para sıkıntısı çekecek ve borç paralar istemek zorunda kalacak, evine haciz gelecek diye delalet eder. Birilerinden kendisine nakit para gelecek ve en sonunda derdinden kurtulacak zor günleri atlatacaktır.

Rüyada Bir İşi Havale Etmek 

Başkasına güvenmeye ve onun menfaati için işler yapmaya delalet eder. İşini Allaha emanet etmek ise istediği bir konuda dualar edeceğine ve dualarının kabul olacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz