Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, sıkıntılı ve uğursuz olaylarla karşı karşıya kalmaya yorulur. Eşle yapılacak büyük kavgalara, iş yaşamında beklenmedik anda çıkacak sorunlara delalet eder. Pek hayırlı işlere yorulmayan rüyada hırsız görmek, aynı zamanda uzaktan gelecek misafire ve misafir ağırlamaya da işaret eder.

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada eve hırsız girdiğini görmek, içsel sıkıntılara düşmeye ve sürekli kaygılarla baş etmeye çalışmaya delalet eder. Huzursuzluğa, tadının kaçmasına ve keyfinin bozulmasına yorulmaktadır. Rüyada eve giren hırsızın eşyaları çaldığının görülmesi, sevilen kişinin başına gelecek kötü olaylara ve musibetlere delalet eder. Hırsızın eşyaları çalmadığının görülmesi ise hane içinde baş gösterecek sağlık sorunlarına, büyük tartışmalara ve alınacak ölüm haberine yorumlanır.

Rüyada Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada hırsızlık yaptığını görmek, elindeki işinden olmaya ve işsiz kalmaya delalet eder. İşlerinin ters gitmesine, maddi yönden hasara uğramaya ve millete muhtaç hale kalmaya yorulur. Aynı zamanda dostlardan görülecek fesatlığa, kötü olaylara ve uğursuz olaylara işaret eder.

Rüyada hırsızlık yaparken yakalandığını görmek, toplum önünde ayıp olarak karşılanacak tavırlar sergilemeye ve ayıplanmaya delalet eder. Yapacağı hatalardan sonra büyük bir üzüntü duyacağına ve pişmanlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Hırsız Yakaladığını Görmek

Rüyada hırsız yakaladığını görmek, düşmanları halt etmeye ve rakiplerini yenmeye işarettir. Kişinin iş yaşamındaki rakiplerini yeneceğine ve kendi iş birliklerini gün geçtikçe arttıracağına, zenginleşeceğine yorulur. Yüksek makam sahibi olmaya, üst seviyelere gelmeye ve kaliteli yaşama delalet eder.

Rüyada Hırsız Kovaladığını Görmek

Rüyada hırsız kovaladığını görmek, kafasına koyduğunu yapan ve kendi kararlarından asla vazgeçmeye kimseye yorulur. Kişinin karmaşık ve hararetli bir işle boğuştuğuna, yaşamındaki sorunları çözüme kavuşturmadan rahata ermeyeceğine delalet eder. Şansını zorlamaya, hayallerinin peşinden gitmeye ve tüm engelleri bir bir aşmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada İş Yerine Hırsızın Girdiğini Görmek

Rüyada iş yerine hırsızın girdiğini görmek, geçim derdi çekmeye ve ele güne muhtaç hale gelmeye yorulur. İşini kaybetmeye, işlerin ters gitmesine ve çok büyük maddi kayıpların yaşanmasına delalet eder. Borçlanmaya, cefa çekmeye ve aile bağlarının zayıflamasına işaret eder.

Rüyada Hırsız Dövdüğünü Görmek

Rüyada hırsız dövdüğünü görmek, yakın dostuna karşı tepkisini göstermeye ve gerekirse sivri diliyle olayları anlatmaya işaret eder. Dostunu uyarmaya, ona laf anlatmaya ve tepki göstermete delalet eder. Bazı yorumculara göre arkadaşıyla arasının bozulmasına ve kendini kötü hissetmeye yorulmaktadır.

Rüyada Başkasının Evine Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada bir başkasının evine hırsız girmesi, alınacak üzücü ve kötü haberlerin sinyalidir. Kişinin hoşuna gitmeyecek gelişmelerin yaşanacağına, üzüntü ve hüzün çekeceğine, kendini psikolojik açıdan kötü hissedeceğine yorulmaktadır. Rüya aynı zamanda akrabalardan gelecek ölüm haberine şeklinde de açıklanmaktadır.

Rüyada Sevgilinin Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada sevgilinin hırsızlık yaptığını görmek; mutlu beraberliğin sonlanmasına, zede almasına ve ilişkinin bir daha eskisi gibi olamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin sevgilisinin yaptığı hatanın affedilir yanının olmadığına, kişinin yapılan hatayı sindiremeyip ilişkiyi sonlandıracağına ve bir süre mutsuzluk yaşayacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz