Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hisse Görmek

Rüyada Hisse Görmek

Rüyada Hisse Görmek

Rüyada hisse senedi görmek kişinin aşık olacağına ve mutluluğa erişeceğine delalet eder. En sonunda kendisini tutan duygularını bastırarak cesaretini toplamaya sevdiğine sevdiğini söylemeye delalet eder. Bu sayede de hayattaki en mutlu anlarını yaşamaya başlayacaktır. Sevmeye ve sevilmeye haber veren bu rüya kişinin nişanlanacağına, sözleneceğine ve evleneceğine haber verir. Zaten evli bir kimse de tekrardan karısına-kocasına aşık olacağına çocuk sahibi olmaya haber verir. İkili ilişkilerinden çok memnun olup mutluluğu ve huzuru yakalacağına delalettir.

Kişinin borcu varsa borcunu ödeyeceğine ve maddi sıkıntılarının son bularak işlerinde başarılı olacağına haber verir. Hiç beklemediği bir şekilde işlerinin artacağına ve yaptıklarının da takdir edileceğine yorulur.

Hasta olan kişinin sağlığına kavuşacağına en sonunda derdinden tasasından kurtulup sağlığına kavuşacağına habercidir. Sağlıklı olunca işlerini de düzene koyacak artık daha konforlu daha zengin bir yaşam sürmeye başlayacaktır.

Bazı yorumculara göre de beklemediği bir anda iyi bir haber alıp sevinç gözyaşları dökeceğine amacına ulaşarak çok mutlu olacağına haber verir. Büyük insanlar elinden tutarak yaptığı şeyde ona yardım edeceklerdir. Devamlı takdir edilip kendisine ödüller verilecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz