Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek genel olarak kısmet, hayır, şans ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada hortum gören kişinin maddi olarak geliri artacaktır. Çok şanslı olduğu bir döneme girecektir. Ayrıca rüyasında hortum gören kişi yoğun biri ş temposuna girer. Yaptığı işler ile kendini gösterir ve işinde terfi eder. Böylece hem makamı artar hemde aldığı maaş artar. Bu sayede refah içinde yaşar. Ayrıca rüyada hortum görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda mutlu haberler alıp çok sevineceğine de işarettir. Rüya sahibinin bir yerde menfaat elde edeceği şeklinde yorumlanır. Kişi bu dönemi çok güzel ve neşeli geçirir.

Rüyada hortum felaketi görmek

Rüyada doğal afet olarak hortum görmek, kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına işaret eder. Bu durumda kişi üzülür ve zorluk çekmeye başlar. Ayrıca rüyada hortum felaketi görmek, kişinin başının belaya gireceğine, tehlikeli işler yapacağına ve güvende olmayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin ailesindeki kişiler de zarar görebilir.

Rüyada hortumdan su çıktığını görmek

Rüyada hortumun içinde su olması veya hortumdan su çıktığını görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki olumlu gelişmelere yorulur. Su görmek uzun ömür, hayırlı işler, maddi gelirlerin artması şeklinde yorumlanırken hortumun içinde su olması da iş hayatının hayırlı olması ve iş hayatından gelen gelirinin çok olması veya artması şeklinde yorumlanabilir. Rüyada hortumun içinin kuru olması ya da hortumdan su akmaması ise, maddi ayıplara ve iş hayatındaki olumsuzluklara yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz