Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hz. Hüseyin Görmek

Rüyada Hz. Hüseyin Görmek

Rüyada Hz. Hüseyin Görmek

Kendi içinde çözemediği ve devamlı olarak içini yiyen dertlerinin en sonunda biteceğine, göze görünen ya da görünmeyen korktuğu her şeye karşı korkusunu artık yenecek, daha güçlü olup etrafındaki iyi insanların da yardımını alacaktır. Sevdiklerinin yardım eli ile de artık psikolojik sıkıntılarından kurtulacak, hem iç huzurunu bulacak hem de maddi, manevi destek alarak mutluluğuna, huzuruna eskisi gibi kavuşacaktır. Bazı yorumculara göre de güzel haber almanın anlamına yorulur.

Rüyada Ehlibeytten Birini Görmek 

Evli ise ve çocuğu var ise bu evlatlarının çok hayırlı olacağına ve onlar sayesinde kişinin gururlanacağına işaret eder. Eğer evli değilse ve bir sevdiği varsa da en sonunda onunla dünya evine girecek, hem mutlu bir yuva kuracak hem de güzel çocuklar yetiştirecektir. İşteki başarıya ve sağlığa da yorulur.

Rüyada Ehlibeyt Görmek 

Sabrını zorlayacak bazı sıkıntılarla karşılaşacağına ve bir süre can sıkıcı, zor zamanlar geçirecek, kendisine olan güvenini yitirerek mutsuzluğa gömülecektir. Fakat bu durum uzun sürmeden toparlayarak kendisine güzel bir çözüm yolu bularak feraha kavuşacaktır.

Rüyada Ashab-ı Kiram Görmek 

Yaptığı işlerle ve karakteri ile, toplumdaki tavrı, yeri ile çok saygı görecek, kendisinden yardım isteyenler olacak ve sevdiklerinin güvenini kazanarak onların gururlanmasına vesile olacaktır. Hayırlı işlerde rol almaya kendisini çok iyi tanıtarak sevdiklerinin göğsünü kabartacak, bilge bir kimse olarak tanınacaktır. Allah katında da hayra yorulan bir rüyadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz