Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İdrar Yapmak Görmek

Rüyada İdrar Yapmak Görmek

Rüyada İdrar Yapmak Görmek

Rüyada idrar yaptığını görmek, son günler yaşanan maddi ve manevi tüm sıkıntıların son bulacağına delalet eder. Bolluk, bereketlik kavramlarıyla açıklanır. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve yüksek kazançlar elde ederek, maddi sıkıntılarından sıyrılacağına yorulur. Maddi rahatlama aile içinde de huzur ve sükunetin hakim olmasını sağlayacak demektir.

Genel olarak fakirlikten kurtulmaya, zengin olmaya, huzurlu olmaya ve bolluğa işaret eder. Bazı tabircilere göre ise; rüyayı gören kişinin hayallerine tez zamanda ulaşacağına ve çabalarının karşılığını göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek

Dertlerin, sıkıntıların son bulacağına ve huzura erileceğine delalet eder. Ayrılıkların son bulacağına, özlem giderileceğine ve mutluluğa yorulur. Ayrıca rüya sahibinin hane içindeki huzursuzluklarının, tartışmaların da yakın vakitte geçeceğine işaret eder.

Rüyada Yatağa İdrar Yapmak

Rüyada yatağına idrar yaptığını görmek; işteki problemlerin geçeceğine ve uzun süredir gösterilen çabaların karşılığının alınacağına yorulur. Sıkıntıların bitip ferahlığa erileceğine, mutluluk ve bolluk içinde yaşam sürüleceğine delalet eder. Hastalıkların ve dertlerin şifa bulacağına, geçeceğine işaret eder.

Rüyada İdrar Yaparken Görmek

Aile içinde büyük bir coşku ve mutlulukla karşılanacak, müjdeli bir haber alınacağına yorulur. Alınacak mutlu ve mühim haberin, rüya sahibinin yaşam düzeninin olumlu ve hayırlı yönde etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Tuvalete İdrar Yaptığını Görmek

Kişinin uzun süredir boğuştuğu bir işin, nihayet sonlanacağına işaret eder. İşin hayırlı bir şekilde bitirileceğine ve yüksek paralar kazanılacağına delalet eder. Maddi ve manevi yönden tüm sıkıntıların geride bırakılacağına, huzur ve bolluk içinde yaşam sürüleceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz