Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kaban Görmek

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada kaban görmek, rüya sahibinin yaşamında meydana gelecek olumlu değişikliklere yorulur. Kişinin gerek iş gerekse sosyal hayatında statüsünün değişeceğine ve sosyo ekonomik açıdan iyi bir hal alacağına delalet eder. Kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve büyük işler başararak, yüksek kazançlar elde edeceği anlamına gelir. Helal ve hayırlı yoldan kazanılan rızka, berekete ve bolluğa yorulur.

Rüyada Kaban Almak

Rüyada kaban almak hayırlı olaylara yorulur. Kişinin yakın vakitte alacağı müjdeli haberlere ve hayırlı işlere delalet eder. Alınacak mutlu haberle birlikte rüyayı gören kişinin coşkulu bir şekilde kutlama yapacağı anlamına gelir. Bazı tabirciler tarafındansa; yeni tanışılacak birine ve kurulacak dostluğa yorulmaktadır.

Rüyada Kaban Giymek

Rüyada kaban giymek, rüya sahibinin yaşamında güzel gelişmelerin olacağına ve gelirinin artacağına yorulur. Girişeceği işlerin üstesinden gelerek, yüksek paralar kazanacağına ve elinin bolluk-bereket göreceğine delalet etmektedir. Rüyayı gören kimsenin bütün maddi sıkıntılarını geride bırakacağı hatta birikim aşamasına geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kaban Hediye Almak

Kişinin gereksiz şekilde harcamalar yapacağına işaret eder. Büyük zorluklarla kazanılmış paranın, gereksiz işlere harcanacağına ve buna bağlı olarak maddi açıdan sıkıntılara girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada Eski Kaban Almak

Rüyada eski kaban aldığını görmek, üstü kapatılan defterlerin seneler sonra tekrar su yüzüne çıkacağına yorulur. Yıllar evvel yaşanılan dertlerin, sorunların tekrar baş göstereceğine ve bundan üzüntü duyulacağına delalet eder. Aile içinde huzursuzluk ve üzüntü anlamına da gelmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz