Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kabir Ziyareti Görmek

Rüyada Kabir Ziyareti Görmek

Rüyada Kabir Ziyareti Görmek

Rüyada kabir görmek ve bu kabri ziyaret etmek genelikle hoş olmayan durumlar ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.Rüya sahibi kısa süre içerisinde bolca olumsuzluk ile karşılaşacaktır. Bu olumsuzluklar iş hayatı ile ilgili, aile hayatı ile ilgili ya da eğitim görüyor ise eğitim hayatı ile ilgili olabilmektedir.

Bu rüya sahibi erkek ise iş hayatı ile ilgili alacağı kararlarda çok dikkatli olmalı hatta bir süre işi ile ilgili kritik kararlar almamalıdır. Aynı zamanda bu durum rüya sahibi erkeğin günah işleyeceğine de işaret eder. Rüyada kabir ziyareti görmek kişinin işlediği günahlarına işaret eder ve kişi hiç zaman kaybetmeden bu günahlarından arınmalı, tövbe etmelidir.

Rüyada Kabir Kazmak

Rüyada kabir kazmak çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir. En sık görülen durum kişinin rüyasında kendi kabrini kazmasıdır ve bu durum çoğu rüya yorumcusu tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin rüyada kendi mezarını kazması öbür dünyaya yaptığı iyilikleri göstermektedir. Kişi yapmış olduğu iyilikler ile öbür taraftaki yerini hazırlamaktadır.

Rüyada kişinin kendi kabrinin dışında başka birinin kabrini kazarken görmesi alınacak hoş olmayan bir habere işaret edebilmektedir. Özellikle bu durum kişinin yakın çevresinde meydana gelebilecek bir sağlık problemine, sağlık problemi yaşayan bir yakının durumunun daha da kötü olmasına bazı durumlarda da ölüm haberi alınmasına işaret eder.

Rüyada Kabir Taşı Görmek

Rüyada kabir taşı görmek iki şekilde yorumlanmaktadır. Görülen kabir taşı bir aileye ait ise bu rüya hayırlıdır ve çoğu zaman kişinin sağlıkla ilgili güzel haberler almasına işaret eder. Görülen kabir taşı bir erkeğe ait ise bu durum kişinin işlediği günahlardan bir an önce dönmesi için gösterilen bir işaret olarak yorumlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz