Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kablo Görmek

Rüyada Kablo Görmek

Rüyada Kablo Görmek

Kişinin karakteri ile ilgili özellikleri ifade eder. Hayatı boyunca kararlı bir insan olduğuna ve işte, aşkta ya da başka türlü her şeyde kesin ve net kararlar verdiğine delalet eder. Bu kararları ile ortaya çıkacak her türlü olası sorunun meshuliyetini almaya ve hayatında oluşacak olan dezavantajları da üstlenmeye cesaret etmiştir. Alacağı net ve keskin kararlarla kimi zaman üzüleceğine kimi zaman da kararlılığının en büyük ödülünü alacağına delalet eder.

Rüyada Kablo Bağlamak

Maddiyatta oluşan sorunlara ve borçlanmaya, fakirleşmeye bu sebeple de yaşantısında kemerleri sıkarak daha az harcamalar yapacağına delalet eder. Yaşayacağı bu maddi sorunlar nedeni ile yorulacak ve can sıkıntısı çekerek alışkın olmadığı olaylar içerisinde kalacaktır. Fakat bu durum çok fazla devam etmeyecek ve kişi kısa süre sonra kazancını arttırarak borçlarından kurtulacak düzlüğe çıkarak eski haline geri dönecektir.

Rüyada Kablo Döşemek 

Kendisini rahatsız eden durumların içerisinde fazlaca kalacağına ve içinde bulunduğu çevrenin devamlı kaos ortamı olduğuna delalet eder. Bu şekilde herkesin fikir ayrılıkları, çatışmaları ve kavgaları olacak bir gürültü ve arbede çıkacaktır. Arkadaşları ve dostlarının ya da ailesinin bu durumunu düzeltecek kişi olmak zorunda kalarak devamlı ortamı sakinleştirmeye çalışacaktır. Herkesle iletişimini kuvvetli tutup daha sakin bir insan olacak ve insanları kontrol etmeye başlayacaktır.

Rüyada Kablo Koparmak 

Yanında kendini çok rahat hisseden bir dostu olduğuna ve omzunda ağlayabildiğine delalet eder. Böylesine güçlü bir dostluğu olduğuna habercidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz