Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kangren Görmek

Rüyada Kangren Görmek

Rüyada Kangren Görmek

Hayırlara vesile olmayacaktır. Rüya sahibinin hayatında başına gelecek olan olumsuzlukların ve kötü şeylerin habercisi olan bu rüya ile kişi hayatında karşılaşmadığı sıkıntılarla karşılaşacak ve mutsuz olacaktır. Karanlık bir yola girileceğine delalet etmesinin yanında çoğu rüya tabircisine göre de  kişinin çok üzücü bir haber alacağının delaletidir.  Kimi rüya yorumcularının yorumuna göre de kişinin çok sevdiği ve yakın arkadaşı, yakın akrabası olan birisinin vefat edeceği yönündedir.

Rüyada Kangren Olduğunu Görmek 

Kendisinin kangren olduğunu görmesi ile yakın zamanda sevdiği birisinin canının yanacağını görecek ve kendi canı da yanacaktır. Çok üzücü bir haberin geleceğine ve ölüme delalet eder. Kendi hayatında olacak olan karanlıklara, dert ve kedere hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Kangren Olan Yerin Kesildiğini Görmek 

Rüyada Kangren Görmek ile tam tersi bir yorumu almasına neden olur ve kişi rüyasında kangren olan bir uzvunun kesildiğini görüyorsa bu durum onun en kısa sürede olumlu gelişmelerle karşılaşacağına ve dertlerinden kurtulacağına, kederden uzaklaşacağına delalet eder. Kangrenden kurtulması hayattaki yüklerinden ve dertlerinden de kurtulması anlamını ifade eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz