Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Kişinin düzenli bir hayatın içerisine gireceğine, evinde sıcak yemek pişeceğine ve huzurlu, mutlu yaşamayı öğreneceğine delalet eder. İş hayatına kendisini vererek yaptığı işi en güzel şekilde ve en doğru şekilde yapacak, emeklerinin karşılığını da bol bol alacaktır. İşine bağlı ve normal yaşamında da gözü açık, uyanık ama iyi niyetli bir şekilde bunu kullanan bir kimse olacaktır. Düzenli ve başarılı, merhametli bir hayatı olacak, dışarıdan bakanlar için de bu durum imrenilecek bir hal alacaktır.

Rüyada Kilit Görmek 

İşindeki başarısı ve düzeni ile itibarının artacağına, daha büyük bir makama yükselip ünvanının artacağına delalet eder. Asla hak yedirmeyen ve kimsenin de hakkını yemeyen bir kişi olup çalışmalarını alın teri ile yapıp girdiği her işten alnının akı ile çıkacaktır. Kazancı bol olacak ve kişilik olarak da mantıklı kararlar veren özü sözü bir mert bir kimse olacaktır.

Rüyada Kilit Açmak 

Hayalini kurduğu yolların kapılarını açacağına ve en sonunda dilediği yönde ilerleyebileceğine delalet eder. Başına gelecek olan kısmetleri kaçırmayarak değerlendireceğine ve bunun etkisi ile de çok güzel işler yapacağına haber verir. İşinde başarılı ve saygın bir kimse olup bol kazançlı, konforlu bir hayat kuracağına aynı zamanda insan ilişkilerinde de kısmetlerinin artarak mutluluğunun taçlanacağına yorulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz