Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüya sahibinin kendi ile ilgili çözmesi gereken bazı sorunları en sonunda çözeceğine ve değişimini tamamlayacağına işaret eder. Aklı başına gelerek hayattaki amacına karar vermeye, gözü açılmaya ve hem kendisini hem de ailesini artık daha huzurlu ve lüks yaşama taşıyacağına haber verir. Bunun yanında iç huzurunu da bularak daha mutlu ve varlıklı bir hayata geçiş yapacağına yorulur.

Kimi rüya yorumcularına göre de kişinin aklında ve ruhunda olan bazı kötülükleri atacağına ve dünya dertlerini sorun etmeden Allah katında hayırlı bir birey olmaya doğru yol alacağına işaret eder.

Rüyada Yüzü Peçeli Kadın Görmek

Kendi yaşamı ile ilgili önemli bir sırrı olan rüya sahibinin en sonunda bu sırrı gün yüzüne çıkaracağına ve bunun etkisi ile de kendisini daha huzurlu, mutlu hissedeceğine haber verir. Etrafındaki insanlarla paylaşımının artacağına, bunun sayesinde de daha mutlu bir yaşam sürmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Kara Çarşaflı Kadınla Konuşmak

Rüya sahibinin hayatında var olan bir sırrı yakınlarından biri ile konuşacağına ve bunun faydasını göreceğine yorulur. En sonunda huzurlu bir nefes alacak olan kişi kendisini yalnız hissetmeyecek ve hem ailesi hem de sevdikleri ile beraber daha mutlu bir yaşam sürecektir. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin kendisini keşfedeceğine, bunun sayesinde de çok sevilen bir kişi olmaya doğru yol alacağına haber verir.

Rüyada Yeşil Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada yeşil görmek çoğu rüya tabircisine göre hayra alamettir. Yeşil çarşaflı kadın görmek de kişinin hayatına umut dolu, neşe dolu bir kimsenin gireceğine ve onun sayesinde, onun desteği ile hayatının daha güzel olacağına yorulur. Rüya sahibi bekar bir erkek ise hayatına girecek olan hayırlı bir kadına, bekar bir kadın ise de kendisini çok sevecek olan bir erkeğe işaret eder. Rüya sahibi evli ise hayatına girecek olan bir arkadaş olacağına ve bu arkadaşın çok içten, gerçek bir dost olacağına her şeyini onunla paylaşacağına yorulur.

Rüyada Siyah Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin çok yakın gördüğü bir dostu ile dertleşeceğine ve onun verdiği akıl ile de hayatının daha iyi bir yöne gideceğine işaret eder. Kişi Allah yolunda da hayra alamet eden işler yapacak ve bu işler kendi iç huzuruna da iyi gelecektir. Kendisini saklamayıp en sonunda özgür olacağına, kendisi olup sır saklamayacağına yorulur.

Bazı yorumculara göre de kişi kendisini uzun yıllardır kandırıyor olduğu bir gerçeği kendisine itiraf edecek ve bu gerçek ile de mutlu bir şekilde yaşamayı öğrenecektir. Olgunlaşmaya ve daha güçlü bir birey olmaya delalet eder. Bunun sayesinde hem daha huzurlu hem de maddi olarak daha güçlü bir yaşama adım atacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz