Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada karafatma görmek; kişinin hayatında can sıkıcı ve üzücü gelişmelerin yaşanacağına, üzüntülü günlerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağına, borç batağına gireceğine ve yakınlarından destek göremeyeceğine delalet eder. Rüya aynı zamanda kişinin yakını olarak gördüğü kimselerden göreceği kötülüklere ve zarara da işaret etmektedir. Genel olarak hayırsız, kötü gelişmelere yorulan bu rüya; karafatmanın görülme şekline göre daha farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Karafatma Öldürdüğünü Görmek

Rüyada karafatma öldürdüğünü görmek; rüya sahibinin toparlanma sürecinde olduğuna, işlerini istediği hale getireceğine delalet eder. Mutsuz ve üzücü olaylardan kendini uzak tutacağına, hep mutlu olabileceği dostlarıyla kalacağına ve bu kimselerle ilişkisini daha da güçlendireceğine yorulur. Mutluluk, huzur, bolluk ve bereket olarak yorumlanır.

Rüyada Karafatma Yediğini Görmek

Rüyada karafatma yediğini görmek; helal yoldan saparak haram yollarla kazanacağı paralara, işlere işaret eder. Allah yolundan saparak kazanılacak paradan rüya sahibinin uzun vadede yarardan çok zarar göreceğine, yaptıklarından ötürü büyük pişmanlık duyacağına delalet eder. Haram yemeye, hak yolundan sapmaya ve kötü işlere bulaşmaya delalet eder.

Rüya aynı zamanda kötü niyetli kimselerle arkadaşlık yapmaya ve bu kimselerden zarar görmeye de delalet eder.

Rüyada Karafatmayı Ezdiğini Görmek

Rüyada karafatmayı ezdiğini görmek; kişinin işlerine tabiri yerindeyse salça olan ve sürekli eline ayağına dolan kimselerin olduğuna, bu kişilerden yakın zamanda kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakın çevresini kötü kimselerden arındıcağına, fesat ve kıskanç kimselerden ömrü boyunca uzak duracağına delalet eder. İyi kişilerle arkadaşlık, ortaklık yapmaya ve hane içindeki sorunların, sıkıntıların tamamen çözülmesine yorulur.

Rüyada Karafatma Beslediğini Görmek

Rüyada karafatma beslediğini görmek; eli bol, hayırsever ve iyi kalpli kimseye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli kimselere dahi iyi niyetle yaklaştığına ve onlara bile elinden gelen yardımı sonuna kadar yaptığına delalet eder. Bazı yorumlamalara göre ise kişinin hak yolundan tamamen ayrılıp kötü niyetli bir kimseye dönüşmesi olarak açıklanmaktadır.

Rüyada Yatakta Karafatma Görmek

Rüyada yatakta karafatma görmek, rüya sahibinin yakınında içten pazarlıklı ve fesat kimselerin olduğuna işaret eder. Bu kişilerden rüya sahibinin maddi ve manevi zarar göreceğine, gördüğü bu zararların psikolojik açıdan zor günler geçirmesine yol açacağına yorulur. Genel olarak rüyayı gören kişinin çevresindeki kimseleri iyi seçmesi ve doğru değerlendirmesi gerektiğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz