Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Karşılaştırma Yapmak

Rüyada Karşılaştırma Yapmak

Rüyada Karşılaştırma Yapmak

Rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu ve bunun için emek ettiği bir projenin en sonunda hayata geçeceğine, dilediği maddi rahatlığa ve istediği işi artık çok başarılı bir şekilde yapacağına işaret eder. Onun emeklerine küçümseyerek bakan ve onu kıskanan yakınlarının da onun yerinde olmak isteyeceklerinin, düşmanlarının artacağının haberini verir. Kişi etrafındaki gerçek dostlarını tanıyarak bazı kişilerle iletişimini sonlandıracak, doğru kişilere değer vermesi gerektiğini anlayacaktır. Çekemeyenlerin artacağına ve herkesin hayalini kuracağı lüks hayata, huzurlu ve mutlu bir yaşama delalet eder.

Rüyada Kıyaslama Yaptığını Görmek

Rüyada kişi kendisi ile bir başkasını kıyaslıyor ise hayalini kurduğu yaşam ve iş için gereken çabayı göstermediğine ve daha çok çalışması gerektiğine işaret eder. Kişinin etrafındaki ve iş yaşamındaki rakiplerinin ondan daha çok isteyip çalıştıklarını ve bu nedenle onun hayallerine başkalarının erişebileceğine haber veren bu rüya rüya sahibi için elinden gelenin daha fazlasını yapması için uyarı niteliğinde olup hayırlı sonuçların sabırla geleceğine yorulur.

Eğer rüyada bir başkası kendisini rüyayı gören kişi ile kıyaslıyor ise de emeklerinin karşılığını yakın zamanda alacağına ve hayalini kurduğu gelişmelerin yaşanacağına yorulur. En sonunda istediği işte başarıyı elde edip konforlu, maddi olarak lüks bir yaşama girecektir. Bazı yorumculara göre de iş hayatında elde edeceği bu başarı nedeni ile rakiplerinin bazı kötü niyetli oyunlarına maruz kalacak ama bunun da üstesinden gelmeyi başaracaktır.

Rüyada Kıyasladığını Görmek

Rüyada kıyaslamayı yapan kişi kendi çocuğu ile bir başkasını kıyaslıyor ise bu rüya sahibinin hayırlı bir evlat yetiştirdiğine ve onun sayesinde hayatta hem maddi hem de manevi refaha ereceğine yorulur. Rüya sahibi sağlık problemleri çeken biri ise işinde başarılı bir doktor sayesinde sağlığına kavuşacağına ve en sonunda ağrılarının azalacağına haber verir.

Rüyada Çocuklarını Karşılaştırdığını Görmek

Rüya sahibi anne ya da baba ise ve rüyasında çocuklarını kıyaslıyorsa bu rüya çoğu tabirciye göre hayra alamettir. Kişinin evlatlarından çok fazla hayır göreceğine ve her evladının hayrı ile de hayatta yaşam sevincinin artıp, daha konforlu bir hayata geçiş yapılacağına yorulur. Uzun zaman sevgi gösterip emek edilen evlatların hayal kırıklığına uğratmayıp ailesinin onurunu kazanacak başarılar elde edeceklerine ve bununla beraber haneye bol miktarda para da gireceğine haber verir.

Rüya sahibinin etrafındaki insanlar tarafından da gözleneceğine, nazar değmemesi için dikkat etmesi gerektiğine, düşmanlarının artıp kötülük yapmaya çalışabileceklerine dair de uyarı niteliğinde olan bu rüya genellikle hayra yorulur. Başarının çekilememesi ve zenginliğin kıskanılması nedeni ile de yakın akrabaları tarafından ali cengiz oyunlarına maruz kalınacağına ama bu esnasında çocuklarının yanında olarak zorlukları aşacağına haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz