Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Karton Görmek

Rüyada Karton Görmek

Rüyada Karton Görmek

Rüyada karton görmek, rüyayı gören kişinin nazik, kimseyi üzmek istemeyen, ince ruhlu bir kimse olduğuna işaret eden bir rüya olarak olarak yorumlanır. Rüya sahibinin eşine ve sevdiklerine karşı düşünceli davrandığına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya tam tersi anlam taşır. Rüyayı gören kişinin çevresindekilerin kalbini kıran, gaddar bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin etrafındaki canlıların duygularını düşünmeden hareket ettiği ve herkes kendinden uzaklaştırdığı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Karton Kutu Görmek

Rüyasında karton kutu gören kişinin hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerini genişletmesine ve kazancının artmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin rızkının artacağına, hanesinde bolluk ve bereket içinde rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin hastalıklarının şifa bulmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin borçlarını kapamasına, eline kendisini toparlayacak kadar miktarda para geçeceğine işaret eder.

Rüyada Boş Karton Kutu Görmek

Rüyasında boş karton kutu gören kişinin kısmetlerinin artacağına ve kaçıramayacağı bir teklif alacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin beklemediği bir iş teklifi alacağına ya da mertebesinin yükseleceğine işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin sevdiği kimseden evlilik teklifi almasına ve evlilik hazırlıkları yapmaya başlamasına işaret eder. Rüya sahibinin hanesinde kalabalık bir misafir ağırlayacağı ve keyifli vakit geçireceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Karton Maket Görmek

Rüyasında kartondan yapılmış maket gören kişinin alacağı kötü bir haberle derin kedere boğulacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yakın akrabalarından ya da dostlarından birinden gelecek olan ölüm haberine işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılı ve zor bir döneme girmesine ve bu dönemde yalnız olacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına da işaret eder.

Rüyada Karton Ev Görmek

Rüyasında kartondan yapılmış ev gören kişinin uzun zamandır istediği bir şeye kavuşması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sabrının, çalışkanlığının ve azminin sonuçlarını alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin mutlu hayatı olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karton Topladığını Görmek

Rüyasında karton topladığını gören kişinin işinde başarılı biri olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının artacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş dünyasında itibar gördüğüne ve sözü geçen bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde, geçim sıkıntısı olmadan rahat bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz